به گزارش سرویس ورزشی برنا، نایب رییس اول فدراسیون فوتبال و رییس کمیته فنی گفت: قرار شد از این مربی برای حضور در ایران هم دعوت شود تا او برنامه‌هایش را در کمیته فنی فدراسیون فوتبال ارائه کند و بعد از آن درباره قرارداد با او تصمیم قطعی را بگیریم.

رییس اول فدراسیون فوتبال و رییس کمیته فنی گفت: کاشانی گزارش‌هایش درباره مذاکره با مربیان مختلف و توافقی که با کرانچار داشته را تسلیم هیات رییسه کرد و هفته آینده تصمیم قطعی را می‌گیریم. قرار شد از این مربی برای حضور در ایران هم دعوت شود تا او برنامه‌هایش را در کمیته فنی فدراسیون فوتبال ارائه کند و بعد از آن درباره قرارداد با او تصمیم قطعی را بگیریم.

آیت‌الهی پس از جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه عصر حبیب کاشانی، مدیر تیم امید در نشست حاضر شد و گزارش‌هایی را درباره مذاکراتش با مربیان مختلف ارائه کرد و در این باره بحث‌هایی صورت گرفت و قرار شد تا هفته آینده بررسی بیشتری درباره انتخاب سرمربی امید صورت گیرد و در جلساتی که هفته آینده خواهیم داشت این موضوع را نهایی کنیم. کاشانی با کرانچار توافقاتی انجام داده است و تکلیف این موضوع هرچه زودتر مشخص می‌شود. او با مربیان مختلفی مذاکره کرده بود که در این جلسه گزارش‌هایش را ارائه داد.

وی درباره پاداش اهدا شده به اعضای تیم ملی ایران به خاطر پیروزی مقابل کره جنوبی گفت: مبلغ 4 میلیون تومان طبق مصوبه‌ای که قبلا بوده به اعضای کادر فنی و بازیکنان داده خواهد شد.

وی درباره انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان نیز گفت: یکشنبه در کمیته فنی جلسه خواهیم داشت و تصمیم نهایی را برای گزینه‌های قطعی هدایت تیم‌های پایه می‌گیریم.

آیت‌الهی درباره مسئله‌ای که درباره موضوع ساختمان باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به وجود آمده گفت: این مسئله تازه‌ای نیست اسناد ساختمان‌های این دو باشگاه به نام فدراسیون است و آن‌ها تا به حال به صورت رایگان از آن استفاده می‌کنند و این موضوع طبق توافقی بوده که در گذشته انجام شده اما در گزارش حسابرسی مالی هر سال این موضوع مطرح می‌شود. اینکه تعیین تکلیف نهایی درباره این موضوع بر عهده مجمع است. حالا ما باید بعد از داربی جلساتی را با مدیران این دو باشگاه داشته باشیم و این موضوع به طور قطعی حل شود تا سالانه به آن نپردازیم. در جلسه صبح هیات رییسه درباره مسائل مالی و گزارش‌های قانونی حسابرسی که باید پیش از برگزاری مجمع آماده شود، صحبت شد.