به گزارش سرویس ورزشی برنا، نشست هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از صبح امروز آغاز و تا دقایقی پیش ادامه داشت که در نهایت 10 موضوع به تصویب اعضا رسید.

1-به سازمان لیگ برتر اختیار داده شد تا قرارداد یکساله فی مابین سازمان لیگ برتر و سازمان صدا و سیما منعقد کند. بدیهی است حقوق دریافتی از صدا و سیما بر اساس آیین نامه اجرایی سازمان لیگ برتر به باشگاهها و هیاتهای استانی تخصیص و پرداخت خواهد شد.

2-پاداش به تیم ملی نوجوانان و جوانان بانوان جهت حضوری موفق در رقابتهای مقدماتی قهرمانی آسیا، مورد تصویب اعضا قرار گرفت.

3-پاداش تیم ملی بزرگسالان در مسابقات دوستانه ای که با تیم های ملی کره جنوبی که برگزار شده و عراق انجام خواهیم داد مشخص شد.

4-در خصوص پاداش حضور موفق در مسابقات جام ملتهای آسیا در سال 2015 نیز تصمیمات لازم اتخاذ خواهد شد.

5-باتوجه به ماده 43 اساسنامه؛ جذب اعضای کادر فنی تیم های ملی با تعیین شاخص های از پیش تعیین شده جهت انتخاب آنها از طریق کمیته فنی به هیات رئیسه جهت تصویب ارائه خواهد شد.

6-تقویم عملیاتی 93-94 فدراسیون فوتبال در قالب برنامه و بودجه به تائید اعضای هیات رئیسه رسید.

7-کارگروهی متشکل از مهدی محمد نبی، منصور قنبرزاده، شهاب الدین عزیزی خادم، سهیل مهدی ومطلب ایمانزاده تشکیل تا درباره تقویم ورزشی فدراسیون مطابق با برنامه چشم اندازافق 1404 فعالیت کنند. بدیهی است کلیه آیین نامه ها و دستور العمل های جاری در فدراسیون فوتبال، آکادمی ملی فوتبال و سازمان لیگ برتر می بایست در ابتدا با طرح موضوع در کارگروه تخصصی فوق و حضور کارشناسان کمیته ها و سازمانهای ذیربط مورد بررسی قرار گرفته و جهت تصویب به هیات رئیسه ارائه شود.

8-هیات رئیسه فدراسیون بر اساس پیشنهاد کمیته فنی و توسعه با حضور زلاتکو کرانچار به عنوان سر مربی تیم ملی امید موافقت کرد. انتخاب دستیاران ایرانی و خارجی و همچنین برنامه های تیم ملی امید باید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال ارائه تا تصمیمات لازم در این خصوص گرفته شود.

9- گزارش حسابرس و بازرسان مستقل فدراسیون در خصوص مالکیت ساختمان اداری در اختیار دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در جلسه هیات رئیسه فدراسیون قرائت و مقرر شد مجمع عمومی فدراسیون درخصوص این بند تکلیف شده تصمیمات لازم را اتخاذ کند.

10- زمان برگزاری مجمع عمومی فدراسیون نیز به تصویب رسید و تا پایان آذرماه برگزار خواهد شد.