به گزارش سرویس ورزشی برنا، بهروز منتقمی گفت: همه داوران فوتبال ایران مورد احترام ما قرار دارند و ضمن احترام به انتخاب کمیته داوران برای بازی روز یکشنبه روی این مساله تاکید داریم که باید همه با هم در جهت کاستن از حساسیت‌های کاذب این بازی، همکاری کنیم. 

او افزود: آقای جهانبازی از داوران با سابقه فوتبال ایران هستند و انتظار ما از ایشان به عنوان کسی که قضاوت دربی به وی سپرده شده است، انجام قضاوتی عادلانه با رعایت حق و حقوق دو تیم است. قطعا ایشان نیز هدفی غیر از این را دنبال نخواهد کرد. به هر حال این بازی با توجه به حضور گسترده تماشاگران دو تیم و حساسیت بالای آنها همچنین اهمیت نتیجه بازی در روند کار دو باشگاه و حتی لیگ بسیار مورد توجه بوده و نقش تصمیمات داوری در آن تعیین کننده است.

وی ادامه داد: ما همچنین از هواداران خود می‌خواهیم با خویشتنداری به تصمیم کمیته داوران احترام بگذارند و از خود صحه صدر نشان بدهند. بی‌تردید تیم داوری هم تمام تلاش خود را برای قضاوتی عادلانه انجام می‌دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره وضعیت لباس‌های تیم و اینکه با چه برندی در لیگ قهرمانان آسیا حضور خواهند داشت، خاطرنشان کرد: طبق قراردادی که با شرکت ماکرون داریم، همکاری‌ها ادامه دارد. برای دریافت لباس‌های مورد نیاز، همکاری‌های لازم به عمل آمده است. باشگاه میزان مورد نیاز خود را به شرکت اعلام کرد و آنها هم با تهیه البسه مورد نیاز تیم، خواهان معرفی نماینده باشگاه جهت تحویل گرفتن لباس‌ها شده بودند اما در نهایت پس از هماهنگی‌های مختلفی که به عمل آمد، مقرر شد محموله ارسالی در آدرسی که از سوی باشگاه اعلام شده بود، تحویل داده شود. در رابطه با پوشاک تیم در لیگ قهرمانان آسیا نیز از آنها نمونه‌های آسیایی را درخواست کرده‌ایم و در سفری که برای حضور در مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا به کوالالامپور خواهیم داشت، این لباس‌ها تحویل نماینده AFC خواهد شد تا پس از تایید نسبت به سفارش تعداد مورد نیاز اقدام شود.

بهروز منتقمی همچنان درباره وضعیت جذب بازیکنان جدید و مسائلی که در این ارتباط مطرح شده است، گفت: سرمربی به عنوان مسوول فنی پاسخگوی مسائل فنی تیم است و بر همین اساس در رابطه با جذب نفرات جدید یا جایگزینی آنها تصمیم می‌گیرد که باشگاه نیز متعاقبا با در نظر گرفتن شرایط و ضوابط سازمان لیگ نسبت به اجرای درخواست‌ها اقدام خواهد کرد.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل در جذب بازیکنان نقش کمک کننده‌ای دارند و دخالتی در کار نخواهند داشت. البته ممکن است از سوی بنده و یا رئیس هیأت مدیره گزینه‌هایی پیشنهاد شود اما در نهایت سرمربی انتخاب را انجام خواهد داد. در اتفاقات روزهای اخیر هم مساله خاصی بوجود نیامد و رئیس هیأت مدیره در جهت کمک و حمایت از تیم اقداماتی را انجام داده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به درگذشت غلامحسین مظلومی تصریح کرد: در وهله اول باید این ضایعه را به خانواده بزرگ فوتبال تسلیت بگویم. افرادی مثل ایشان سرمایه‌هایی برای تمام فوتبال کشور به حساب می‌آیند. ابراز همدردی خانواده بزرگ پرسپولیس با این مساله نشان از آن دارد که ما در فوتبال رقابت داریم اما جنگ و دشمنی در کار نیست. من هم قصد دارم شخصا با حضور در ورزشگاه امجدیه در بدرقه و تشییع این اسطوره فوتبال کشورمان حضور پیدا کنم. قطعا پرسپولیسی‌های بسیاری نیز در این برنامه حضور خواهند یافت. چنانکه از خانواده استقلال نیز در مراسم زنده یاد پرویز دهداری شرکت خواهند کرد.

منتقمی در رابطه با آخرین روند خصوصی‌سازی باشگاه گفت: طبق سیاست‌های اعلام شده از سوی مجلس محترم شورای اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و سازمان خصوصی‌سازی، باشگاه با تمام قوا در حال انجام امور محوله است. خوشبختانه صورت‌های مالی منتهی به سال 93 نیز آماده شد و مدارک و اسناد مربوط به بدهی‌ها و دارایی‌های باشگاه نیز در اختیار سازمان خصوصی‌سازی قرار داده شده است و اگر نیاز به اقدام دیگری هم باشد آمادگی کامل برای همکاری وجود دارد.