به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم خبرنگاران، عکاسان و گزارشگران ورزشی در ادامه سفرهای خود به شهرهای مختلف برای برگزاری دیدارهای خیریه و آشنایی با اماکن و امکانات ورزشی کشور، روز پنجشنبه راهی رفسنجان شد و در دیداری خیریه برابر تیم منتخب مس به میدان رفت.

دیدار تیم های رسانه ورزش و منتخب مس در پایان با برتری 3 بر یک تیم رسانه ورزش به پایان رسید. نجف زاده، عادل فردوسی پور و نیما علیپور زنندگان گل تیم خبرنگاران و عکاسان ورزشی بودند.

در این دیدار که با استقبال خوب مردم رفسنجان همراه بود بیش از چهار هزار بلیت فروخته شد تا عواید آن به نیازمندان و کودکان سرطانی اختصاص پیدا کند.

در ترکیب تیم منتخب مس بازیکنانی چون علی سامره بازیکن پیشین استقلال، علی علیزاده بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس، نادر فتح اللهی و ... به میدان رفتند.

ضمن اینکه محمود محمودی نیا (مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمان)، حسین آذین (نماینده مردم رفسنجان در مجلس)، محمدرضا پورابراهیمی (نماینده مردم کرمان در مجلس)، علی محمدی (قائم مقام شرکت ملی صنایع مس)، نادر فتح الهی، حمید نیک نفس، زینعلی مدیرعامل باشگاه مس رفسنجان و... در ترکیب تیم منتخب مس به میدان رفتند.

*سامان صفاری بازیگر فیلم سینمایی شیار 143 در ترکیب تیم مس به میدان رفت.

*مهدی حب درویش رکورددار روپایی در جهان بین دو نیمه به اجرای برنامه پرداخت که مورد استقبال قرار گرفت.

*در بین دو نیمه از برخی چهره های ورزشی رفسنجان از جمله علی سامره و عادل فردوسی پور تجلیل شد.

*مسئولان باشگاه مس رفسنجان در پایان این بازی با برگزاری مراسمی از اعضای تیم رسانه ورزش تقدیر کردند.