به گزارش سرویس ورزشی برنا، سایپا در دومین روز هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر میزبان سپاهان بود که در نهایت با تقسیم امتیاز به کار خود پایان دادند.

هفته پانزدهم لیگ‌برتر، ساعت 15:00، ورزشگاه: انقلاب کرج
داور: قاسم واحدی، کمک ها: رضا سخندان و یعقوب سخندان
اخطار: شاه علی دوست 25 ، شکوری 56 از سایپا؛ علی کریمی 52 ، هادی عقیلی 60 از سپاهان
گل: میداوودی 6، مجتبی رمضانی 44 برای سایپا و جواهیر سوکای 39 و عبدالله کرمی 80 برای سپاهان

سایپا: حامد فلاح زاده، محسن ارزانی، ابراهیم شکوری، حامد حیدری، وحید محمد زاده، ابراهیم صادقی، حکیم نصاری، پویا نزهتی، روزبه شاه علی دوست (71 مهدی ترابی)، میلاد میداوودی، مجتبی رمضانی
سرمربی: مجید جلالی

سپاهان: رحمان احمدی، هادی عقیلی، عبدالله کرمی، احسان حاج صفی، وریا غفوری، علی کریمی، محمد علی احمدی (74 محمدعلی کریمی)، محمد رضا خلعتبری، لوسیانو پریرا، جواهیر سوکای، حسین پاپی(75 رسول نویدکیا)
سرمربی: حسین فرکی

حواشی:
* نسبت به بازی قبلی استقلال تماشاگران بیشتری از این دیدار استقبال کرده اند که تعداد آنها تقریبا به 2500 نفر می‌ رسد.
* به احترام درگذشت غلامحسین مظلومی بازیکنان دو تیم در ابتدای این دیدار یک دقیقه سکوت کردند.
* میلاد میداوودی بر سر گرفتن توپ از مدافع سپاهان و رحمانی احمدی که جلو آمده درگیر و مرتکب خطای هند شد که داور به این خطا معتقد نبود و اعتراض کادرفنی این تیم را همراه داشت.
* سرپرست سایپا براثر اعتراضی بر سر صحنه درگیری بین رحمان احمدی و میلاد میداوودی که نارنجی پوشان معتقدند بودند گلر سپاهان باید در آن صحنه از زمین اخراج می‌ شد برخلاف آن خوش‎نظر از کنار زمین اخراج شد.

دقایق حساس:
دقیقه 21: ضربه ای که در محوطه جریمه جواهر سوکای به سمت دروازه سایپا زد توسط فلاح زاده به کرنر فرستاده شد.
دقیقه 23: میلاد میداوودی در یک صحنه با رحمان احمدی تک به تک شد و در زاویه ای بسته این توپ را شوت کرد که توپش به گلر سپاهان برخورد و به کرنر کمانه کرد.
دقیقه 67: شوت پرقدرت احسان حاج‌صفی از پشت محوطه جریمه را، فلاح‌زاده به خوبی گرفت.
دقیقه 69: پاس خلعتبری از پشت محوطه جریمه به جواهیر سوکای رسید اما جواهیر این فرصت مناسب را از دست داد و در نهایت توپ در دستان فلاح زاده جای گرفت.