به گزارش سرویس ورزشی برنا، تعطیلات لیگ به تراکتور نساخت تا این تیم در آخرین بازی نیم فصل مغلوب نفت‌تهران شود که در دهمین بازی متوالی بی شکست ماند. 

با این شرایط تراکتورسازی کماکان شانس خود را برای قهرمانی در نیم فصل حفظ کرد. 

هفته پانزدهم لیگ برتر،ساعت:15، ورزشگاه تختی
داور:حسین زرگر ،کمک ها:سعید قاسمی ، فرزاد بهرامی
اخطار: غلامرضا رضایی 47 و مرتضی پورعلی گنجی 74 از نفت تهران، دیتمار بیکای 90 و حبیب گردانی 90 از تراکتورسازی
گل ها: غلامرضا رضایی 43و56 برای نفت تهران؛ دیتمار بیکای 45 برای تراکتورسازی

نفت تهران: علیرضا بیرانوند، مهدی شیری، لئوناردو پادوانی، امین حاج محمدی، وحید حمدی نژاد، علیرضا عزتی کرامت، ایمان مبعلی، کمال کامیابی نیا، غلامرضا رضایی(83 ارسلان مطهری)، سیامک کوروشی(62 مرتضی پورعلی گنجی) و وحید امیری
سرمربی: علیرضا منصوریان

تراکتورسازی: حامد لک، میرهانی هاشمی، دیتمار بیکای، محمد ایرانپوریان(46 لوسیانو ادینهو)، حبیب گردانی، مهدی کیانی، احمد کامدار، شاهین ثاقبی، فرشاد احمدزاده (74 سعید آقایی) ،سامان نریمان جهان(58 فرید بهزادی کریمی) و محسن دلیر
سرمربی: رسول خطیبی

شرح گل:
1-0(نفت تهران)غلام رضا رضایی پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد و بعد از چرخشی شوت زد که توپ بعد از برخورد با پای شفیعی مدافع تراکتور وارد دروازه شد.
1-1(تراکتورسازی):سامان نریمان جهان کرنر فرستاد که بیکای با ضربه سر گل زد و بازی را به تساوی کشاند.
2-1(نفت تهران)پرتاب دست بلند علیرضا بیرانوند در فاصله 30 متری به غلامرضا رضایی رسید و او با یک شوت تماشایی یک ضرب توپ را وارد دروازه تراکتور کرد.

شرح بازی:
تغییرات تاکتیکی رسول خطیبی برای به زیر کشیدن تیم سفت و سخت علیرضا منصوریان نتیجه نداد و صدر نشین لیگ در تهران زانو زد.این نتیجه یک بازی پر حس و حال و درگیرانه بود که منجر به صعود نفتی ها به رده دوم جدول شد.نفت البته این برد را مدیون استحکام دفاعی و البته درخشش غلامرضا رضایی است که امروز گل نزنی را کنار گذاشته و برای تیمش در حد یک فوق ستاره بازی کرد. پیشنهاد ما این است که حتما فیلم گل های او را در بخش ویدئوی ورزش سه تماشا کنید.

حاشیه‌های بازی:
*رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی دو بار به داوری اعتراض کرد و از کنار زمین اعتراضش را به گوش داور رساند.
*حبیب گردانی و ایمان مبعلی وسط زمین با هم درگیر شدند که در نهایت این ماجرا به عذرخواهی مبعلی ختم به خیر شد.
*نفتی ها به خاطر فوت غلامحسین مظلومی از پیشکسوتان استقلال و مرتضی پاشایی خواننده محبوب کشورمان با بازوبندهای مشکی وارد زمین شدند.
*سیامک کوروشی بازیکن نفت تهران بعد از تعویض ناراحت شد و به نشانه اعتراض به رختکن رفت.