به گزارش سرویس ورزشی برنا منصور ابراهیم‌زاده سرمربی پیکان تاکید می کند تصمیم‌گیری در مورد کادر فنی این تیم بر عهده هیأت مدیره و کمیته فنی است.

ابراهیم‌زاده در نشست خبری پس از دیدار پیکان و استقلال خوزستان با تسلیت درگذشت غلامحسین مظلومی اظهار کرد: یکی از تأثیرگذارترین بازیکنان و مربیان فوتبال را از دست دادیم و این امر برای ما بسیار تکان‌دهنده بود. امیدوارم جایگاه بازیکنان و مربیان پیشکسوت قدیمی خود را بدانیم.

او در مورد دیدار تیم‌های پیکان و استقلال خوزستان نیز گفت: از نظر فوتبالی بازی خوبی را شاهد بودیم.

ابراهیم‌زاده خاطرنشان کرد: استقلال خوزستان بیشتر بر روی ضدحملات برنامه‌ریزی کرده بود و در این صحنه‌ها نیز خطرناک عمل می‌کرد. به نظرم آن‌ها چیزی را که می‌خواستند به دست آوردند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان انتقادی را نیز به داور وارد دانست و گفت: داور دیدار می‌توانست در دو صحنه که بر روی معمر سوراکا و سعید دقیقی خطا شد پنالتی بگیرد اما این اتفاق رخ نداد.

ابراهیم‌زاده در مورد مسائل مطرح شده نسبت به برکناری‌اش از پیکان نیز اظهار کرد: باید با برگزاری جلساتی در کمیته فنی و هیأت مدیره شرایطمان بررسی شود و در نهایت نیز تصمیم‌ مناسب اتخاذ شود اما مطمئناً هیچ کسی از جایگاه پایین تیم راضی نیست. برای مثال تیم‌های ملوان، پرسپولیس، نفت مسجدسلیمان از این نتایج راضی هستند؟ این مسائل در هر تیمی طبیعی است اما امیدوارم با اضافه شدن بازیکنان جدید شرایط بهتری پیدا کنیم و روند رو به رشدی داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان اضافه کرد: در نهایت این نظر هیأت مدیره باشگاه است که برای کادر فنی تصمیم‌گیری کند.