به گزارش سرویس ورزشی برنا رسول خطیبی سرمربی تراکتورسازی اعتقاد دارد مشکلات داوری اجازه نمی‌دهد تراکتورسازی نتیجه بگیرد.

خطیبی پس از شکست تیمش برابر نفت تهران در نشست خبری اعلام کرد: دیگر نمی‌خواهم درباره مسائل فنی صحبت کنم چون فایده‌ای برای ما ندارد. ما هر چقدر روی مسائل فنی تمرین می‌کنیم و تیم‌های مقابلمان را آنالیز می‌کنیم باز هم فایده‌ای ندارد.

وی در ادامه با اشاره به مشکلات داوری گفت: در سه بازی ما مقابل حریفان بالای جدولی‌مان اتفاقاتی افتاد که اگر درباره آن‌ها صحبت کنم امکان دارد محرومم کنند. امیدوارم اعضای کمیته داوران و شخص آقای عسکری فیلم بازی‌ها را نگاه کند. در بازی امروز روی گل دومی که نفتی‌ها به ثمر رساندند، بیرانوند وقتی می‌خواست توپ را پرت کند، دستش از محوطه جریمه بیرون رفت اما داور این صحنه را خطا ندید. برای من جای سؤال است چرا وقتی ما رقیبمان در بالای جدول سپاهان است، باید کمک‌داور بازی اصفهانی باشد. امیدوارم دوستان فیلم دو الی سه بازی قبلی ما را ببینند و در مورد مشکلات اظهار نظر کنند. آقایانی می‌خواهند تیممان را از بالای جدول به پایین بکشند اما ما امروز نشان دادیم که قهرمان نیم‌فصل هستیم.

وی اضافه کرد: من امروز سربسته درباره مشکلات داوری صحبت کرده‌ام. بروند فیلم بازی را ببینند و بعد من پاسخ آن‌ها را می‌دهم. شمایی که می‌خواهی اجازه ندهی تیم ما قهرمان شود من اجازه چنین کاری به شما نمی‌دهم!

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر قانون به من اجازه می‌داد امروز پنج الی شش بازیکنم را تعویض می‌کردم.