به گزارش سرویس ورزشی برنا مجید جلالی سرمربی سایپا اعتقاد دارد که تیمش قربانی اشتباهات داوری شده است.

جلالی پس از تساوی خانگی برابر سپاهان گفت: امروز بازی بسیار خوبی داشتیم و من به عملکرد بازیکنان سایپا افتخار می‌کنم. کمتر شده بود در این سالها مسابقه ای با این کیفیت را تماشا کنم.بازی ما از سطح لیگ برتر بالاتر بود.تیمی که امروز بازی کرد سه بازیکن از جوانان سایپا داشت.بازیکنان زیر 18 و 17 سال امروز در ترکیب سایپا بازی کردند.من به این نوع بازی می توانم افتخار کنم.هر چند که نتیجه بازی من و تیم را کسل کرده است. به هر حال باید این مسائل را تحمل کنیم.

وی تاکید کرد که سایپا تیم آینده است: 7 بازیکن ما آسیب دیده هستند.کل خط دفاعی ما مصدوم هستند.مشکل پور،حاتمی،ایوبی آسیب دیده اند.علاوه برآن تیم امید بازیکن ما را می برد و وقتی پنجشنبه بازی داریم چهارشنبه به ما می دهند.ساعت پرواز را جوری تنظیم نکردند که در خدمت تیم باشگاهی اش باشد.من نسبت به آینده سایپا خوشبین هستم.با این وجود الان هم باید کارمان را دربیاوریم.


وی افزود: از نتیجه بازی سپاهان ناراحت و عصبانی هستم.  در بازی امروز داور گل صد در صد ما را مردود اعلام کرد. امروز از عملکرد بسیار ضعیف داور بازی با سپاهان ناراحت شدیم.

جلالی خاطرنشان کرد: تیم سایپا نه هوادار دارد و نه روزنامه‌ای منتسب به باشگاه خود، و در اینجا از سازمان لیگ و کمیته داوران فدراسیون فوتبال می‌خواهیم حق تیم‌هایی چون سایپا را باز پس گیرند. 

وی با اشاره به اشتباهات داوری گفت: ما در بازی با استقلال خوزستان دو گل خوردیم که یکی آفساید بود و دیگری پنالتی بود که بیرون محوطه جریمه اتفاق افتاد. یکی به من بگوید داور چرا گل ما را در این بازی مردود اعلام کرد؟مگر ما وقتی سریع بازی را شروع کردیم ایرادی داشت؟ دروازه بان حریف هم توپ را با دست زد و همه دیدیم.عبداالله کرمی هم با دست زد. درست است که محروم کردن سر و صدا را می خواباند اما اعتمادسازی نمی آورد.حق سایپا تضییع شده است. سایپا امروز و در دو بازی قبل از عملکرد ضعیف داوران ضربه خورد و امیدواریم این روند از سوی کمیته داوران مورد بررسی قرار گیرد.

وی در پایان گفت: کمیته داوران فدراسیون فوتبال باید برای اعتمادسازی تیمها عملکرد داوران را بررسی و حقوق تضییع شده تیمها را بازپس گیرد و محرومیت داوران درد تیم‌هایی را که حقوقشان تضییع شده را درمان نمی‌کند. دو هفته پشت سر هم است که حق ما تضییع شده است.امیدوارم کمیته داوران بنشیند و ببیند داورانش چگونه داوری می کنند.من از این عرضه ها ندارم شلوغ کنم و نمی خواهم هم داشته باشم اما توقع داریم که کمیته داوران همه چیز را یک جور ببیند.البته من این داور را داور منصفی می دانم و نمی دانم چرا امروز این قدر اشتباه کرد.