به گزارش سرویس ورزشی برنا، دکتر مهیار مرتضوی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در رابطه با آخرین وضعیت پزشکی سرخپوشان گفت: مهدی طارمی که یک آسیب‌دیدگی از دربی به همراه داشت و این مساله باعث درد در ناحیه کمر شده بود، با اقدامات پزشکی صورت گرفت و وی در تمرین امروز حضور پیدا کرد و مشکلی برای بازی نخواهد داشت. همچنین شهاب زاهدی نیز تمرین امروز را به طور کامل انجام داد و برای بازی آماده خواهد بود.

وی درباره هادی نوروزی ادامه داد: نوروزی به دلیل دردی که در ناحیه زانو داشت، در تمرین امروز شرکت نکرد اما با توجه به غیرت و جنگدگی که در او سراغ داریم و با توجه به اقدامات پزشکی صورت گرفته، پیش بینی می‌کنیم برای بازی برابر ذوب آهن مهیا شود.

پزشک پرسپولیس درباره آسیب‌دیدگی حمیدرضا علی عسگری در دقایق پایانی تمرین خاطر نشان کرد: اواخر تمرین بود که وی با اعلام درد از ناحیه روی پا به ما مراجعه کرد و برای انجام معاینات تکمیلی و برای تصویربرداری اعزام شد و وضعیت وی برای بازی روز جمعه، فردا مشخص می‌شود.

دکتر مرتضوی درباره روند درمان پیام صادقیان تصریح کرد: پیشرفت خوبی را شاهد بوده‌ایم و با ادامه این روند این احتمال وجود دارد که وی را برای بازی با فولاد در اختیار داشته باشیم. او علاوه بر برنامه‌های فیزیوتراپی امروز به دویدن دور زمین پرداخت.