به گزارش سرویس ورزشی برنا زردپوشان سپاهان با پیروزی در این مسابقه خارج از خانه هم امتیاز با نفت در رده دوم جدول قرار گرفت.

در حالی که انتظار می رفت دیدار دو تیم در اولین هفته دور برگشت لیگ برتر تماشایی تر از این باشد، شاهد بازی جذابی در نیمه اول نبودیم و پاس های اشتباه از هر دو تیم نکته قابل توجه در 45 دقیقه اول بود.

صمد مرفاوی در اولین حضورش روی نیمکت پیکان با تجمع بازیکنانش در میانه میدان فرصت بازیسازی را از سپاهانی ها گرفت و در تک موقعیت های به وجود آمده برای دو تیم هم بی دقتی مهاجمان راه به جایی نبرد تا هر دو گل این بازی روی ضربات خطا به ثمر برسد.

سپاهان خیلی زود به گل رسید. در دقیقه 3 روی خطایی که پشت محوطه جریمه روی خلعتبری صورت گرفت، احسان حاج صفی پشت توپ قرار گرفت و از فاصله 26 متری دروازه مهدی رحمتی را به زیبایی روی این ضربه ایستگاهی گشود.

بعد از این گل پیكان هجوم آورد و در آخرین دقیقه نیمه نخست به گل تساوی رسید. در دقیقه 45روی ضربه پنالتی ای که سعید دقیقی برای پیکانی ها گرفت، نصرتی توانست بازی را به تساوی بکشاند. ضربه محکم نصرتی به راست دروازه رحمان احمدی رفت تا نصرتی هم جزو گلزنان این دیدار لقب بگیرد.

شاگردان حسین فرکی مزد بازی خوب و هجومی خود را در نیمه دوم با گلی که مهدی شریفی به ثمر رساند گرفتند و با 3 امتیاز حساس به اصفهان بازگشتند.

در حالی که مثلث هجومی سپاهان با حمایت خط میانی این تیم در نیمه دوم فشار زیادی روی دروازه پیکان ایجاد کرده بودند و فرصت های زیادی را به هدر دادند، در نهایت این مهدی شریفی بود که با به ثمر رساندن ششمین گل خود در این فصل سپاهان را به برتری رساند و صمد در اولین حضورش در پیکان با باخت استارت زد تا امیدوار به بازی های آینده باشد.

اشتباه بازیکنان پیکان در محوطه جریمه برای دفع توپ و پاس زیبای پریرا درون شش قدم برای مهدی شریفی با ضربه دقیق این بازیکن همراه بود تا زردپوشان با این گل سه امتیازشیرین را كسب كنند.

لوسیانو پریرا در حالی که یک کارت زرد در نیمه اول دریافت کرده بود، روی یک ضربه اوت به داور اعتراض کرد و با شدت اعتراض این بازیکن برزیلی، داور کارت زرد دوم را نیز به او داد تا پریرا در وقت های تلف شده تیمش را ده نفره کند.

پیکان: مهدی رحمتی، سیاوش اکبرپور (80 نعمتی)، صادق بارانی، احمد جمشیدیان، سید علی حسینی، وحید حیدریه (60 آقاخان)، سعید دقیقی، حمید رضا دیوسالار (90 آتروویچ)، آرمان قاسمی، محمد نصرتی و سیاوش یزدانی
سرمربی: صمد مرفاوی

سپاهان: رحمان احمدی، محمدعلی احمدی (21 مرادمند)، حسین پاپی (62 نویدکیا)، لوسیانو پریرا، احسان حاج صفی، محمدرضا خلعتبری، مهدی شریفی، وریا غفوری، عبدالله کرمی، علی کریمی و امیرحسین کریمی (80 سوکای)
سرمربی: حسین فرکی