محمد نوازی بازیکن سابق تیم ملی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا عنوان کرد: با این همه مربیان خوبی که در کشورمان داریم، انتخاباتی صورت می گیرد که باعث تعجب همگان شده است.


وی افزود: افاضلی چه کاره است؟! ایشان تا به حال چه سمتی در فوتبال ما داشته که ما بی خبریم، من تا قبل از این که دایی سرمربی تیم ملی شود اصلا این آقا را نمی شناختم، باید مسئولان کار را به کاردان بدهند.


نوازی در ادامه صحبت هایش خاطر نشان کرد: ما بازیکنان با تجربه ای داریم که از تیم ملی خدا حافظی کرده اند و مدرک مربیگری دارند، آن وقت افرادی باید هدایت تیم ها را به عهده بگیرند که صلاحیت این کار را ندارند. متاسفم از این که ورزشی‌ها در حال حاضر در ورزش هیچ کاره‌اند.وی درباره کم لطفی هایی که در حق پیشکسوتان می شود گفت: مسئولان پیشکسوتان را فراموش کرده اند. حالا هم که در تیم پیشکسوتان هستیم به خاطر بازی با مکزیک است اگر این بازی ها نبود اصلا از ما یادی نمی کردند. من متاسفم از این که امثال نوازی که فوتبالشان به پایان می رسد از دنیای فوتبال محو می شوند.هافبک اسبق استقلال تهران در پایان صحبت های خود گفت: تیم های منچستر و سایر تیم های اروپایی را نگاه کنید، چه سمت هایی به پیشکسوتان خود می دهند، چه برنامه خدا حافظی برای آنها مهیا می کنند، اما اینجا امثال کریم باقری، علی دایی، خداداد عزیزی و ... که عمرشان را در فوتبال سپری کرده اند بدون بازی خداحافظی وداع می کنند.