به گزارش سرویس ورزشی برنا، کمیته پزشکی اعلام کرد که دبیرخانه همایش سلامت و زندگی، مراسم جشن دومین سالگرد همایش سلامت و زندگی را در روز پنجشنبه دوم بهمن ماه از ساعت 16:30 در محل تالار ایوان شمس برگزار خواهد کرد.

دکتر توحید سیف برقی، دبیر همایشهای سلامت و زندگی گفت: همایش سلامت و زندگی زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهرداری تهران با همکاری کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال و تعدادی از نهادهای دولتی در طی دو سال اخیر در راستای رسیدن به شعار "خود مراقبتی و نیز آموزش برای تغییر" تدارک دیده شده است.

وی افزود: از برنامه های ویژه این همایش در سال اخیر در فوتبال ، "همایش مبارزه با دوپینگ در فوتبال" و نیز همایش "فوتبال برای سلامتی"می باشد که با استقبال عموم مردم مواجه شده است.

رییس زیر کمیته کنترل دوپینگ فدراسیون فوتبال افزود: در این مراسم باشکوه علاوه برسخنرانی مسئولین و تقدیر از دست اندرکاران همایش، سفیران سلامت، مهدی مهدوی کیا، محمد طالقانی پیشکسوت کشتی، عبدالرضا اکبری بازیگر محبوب سینما و تلویزیون و بسیاری از هنرمندان ، درباره موضوعات سلامتی بویژه آلودگی هوا به مناسبت بیست ونه دی ماه "هوای پاک" سخنرانی خواهند کرد.

همچنین در این همایش علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال درباره موضوع "فوتبال برای سلامتی"(Football for Health) سخنرانی خواهد کرد.