به گزارش سرویس ورزشی برنا، هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس با حضور اکثریت اعضاء تشکیل جلسه داد. در جریان این نشست مطالب و مسائل مختلف در مورد امور باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و بعضی موارد نیز تصویب شد.

مهدی خواجوند سخنگوی پرسپولیس در ارتباط با این جلسه گفت: یکی از اولین موارد بحث، آئین نامه انضباطی باشگاه بود که مفادی از آن اصلاح و تصویب شد. همچنین گزارشی از مسائل مالی باشگاه ارائه گردید و شرحی از نحوه جذب بازیکنان جدید در اختیار اعضای هیأت مدیره قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این نشست گزارشی از کادر فنی درباره بازی‌های انجام شده نیز مطرح گردید و درباره اسپانسر بازی با ملوان نیز اطلاعات مورد نیاز مطرح شد. همچنین وضعیت استخدامی و نیروهای انسانی باشگاه و مسائل مربوط به تمدید قراردادها مطرح شد. اعضاء همچنین آخرین وضعیت دعاوی حقوقی له و علیه باشگاه پرسپولیس را مورد بررسی قرار دادند.

خواجوند در پایان با اشاره به در پیش بودن لیگ قهرمانان آسیا خاطرنشان کرد: هیأت مدیره در جلسه امروز خود ضمن بررسی آخرین وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس درباره پیش بینی صورت گرفته درباره برگزاری این بازی‌ها در تهران و قراردادهای منعقد شده با شرکت‌های همکاری را جهت میزبانی هر چه بهتر مورد ارزیابی قرار داد.