به گزارش سرویس ورزشی برنا، سجاد شهباززاده درباره آخرین شرایط استقلال گفت: خوشبختانه بعد از تعطیلات لیگ توانستیم بازی‌های خوبی ارائه دهیم و سه برد پیاپی را بدست آوریم. درحال حاضر همه آماده مصاف با گسترش فولاد هستیم و به سه امتیاز آن دیدار فکر می کنیم. شرایط جدول بسیار پیچیده و سخت است و همین مسئله می تواند کار ما را در ادامه دشوار کند. به همین دلیل تنها برای برد باید به میدان برویم تا بتوانیم صدرنشین لیگ شویم. 

وی در پاسخ به این سوال که برای خیلی ها جای تعجب و تحسین دارد که وی توانسته به سرعت در ترکیب استقلال جای خود را پیدا کند گفت: قطعا همینطور است و بسیار خوب است که در ترکیب استقلال جا افتاده ام. روز به روز بهتر هم با تمرین بیشتر این موضوع شکل بهتری خواهد گرفت.

سجاد درباره حضور در جمع استقلالی ها تصریح کرد: از حضورم در استقلال بسیار خوشحالم و از روز اول هم اگرچه زود بود اما گفتم که از انتخاب استقلال برای ادامه فوتبالم خوشحال هستم و مطمئن هستم استقلال انتخاب خوبی است. امیدوارم با تلاش ها و تمرینات بیشتر بتوانم روز به روز بهتر و آماده تر باشم.

شهباززاده در پایان درباره رویارویی با پیکان گفت: دیدار برابر پیکان بسیار سخت بود و اساسا بازی ها در نیم فصل دوم بسیار سخت تر و حساس تر می شوند و این بازی نیز مانند دو بازی گذشته برای ما بسیار مهم بود و خوشحالم که سه امتیاز آن را گرفتیم.