به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمدرضا ملامحمد در ابتدا گفت: بازی های لیگ قهرمانان آسیا برای فدراسیون فوتبال و کمیته فرهنگی به عنوان بازی ملی تلقی می شود چراکه نمایندگان کشورمان در این بازی ها باید از غرور فوتبال ایران دفاع کنند. به همین دلیل تمام توان خود را برای حمایت از 4 نماینده کشورمان در این بازی ها به کار خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: وقت آن رسیده که حمایت ها را نه فقط بطور گفتاری، بلکه به صورت عملی انجام دهیم و فقط در این صورت است که حامی واقعی هستیم. طی برنامه ریزی هایی که با حوزه فرهنگی باشگاه نفت تهران برای دیدار روز سه شنبه 28 بهمن ماه بین تیم های نفت تهران و الجیش قطر انجام داده ایم، از این تیم که چند ملی پوش کشورمان را هم در اختیار دارد، همانند تیم ملی ایران حمایت خواهیم کرد و به حمایت از نماینده کشورمان افتخار می کنیم.

رییس کمیته فرهنگی افزود: بر همین اساس از همه دوستداران فوتبال، هواداران و مشوقین دعوت می کنیم تا با حضور در ورزشگاه آزادی در روز سه شنبه، به همراه مشوقان تیم ملی ایران نماینده کشورمان را تشویق کنیم. بی تردید موفقیت تیم نفت تهران شادی ملی را در پی خواهد داشت و افتخار بزرگی برای فوتبال کشورمان محسوب می شود.

وی گفت: تعصب و حمایت های فوتبالدوستان ایرانی زبانزد جهان است و همانطور که در بازی های جام ملتهای آسیا هم شاهد بودیم، فرصت دیگری پیش آمده تا در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، از نمایندگان فوتبال کشورمان حمایت ملی داشته باشیم.