به گزارش سرویس ورزشی برنا، ناظر مسابقه پرسپولیس – لخویا در جلسه هماهنگی اعلام کرد؛ ماموران امنیتی ورزشگاه باید از ورود هرگونه وسیله‌ای که قابلیت پرتاب به زمین را داشته باشد جلوگیری کنند و هر رویدادی از این دست با برخورد شدید کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا همراه خواهد شد.

در جلسه هماهنگی مدیران، مربوط به بازی پرسپولیس – لخویا، توژیلیانگ ناظر مسابقه نسبت به انجام اقدامات بازدارنده برای جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی و پرتاب اشیاء به داخل زمین تذکر داد.

وی از نماینده نیروی انتظامی خواست از ورود هر وسیله‌ای که قابلیت پرتاب شدن و صدمه زدن داشته باشد، بویژه مواد منفجره و حتی بطری‌های نوشیدنی جلوگیری کنند.

وی همچنین اعلام کرد؛ با توجه به حوادثی که پیش از این در سطح آسیا روی داده است، کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با حساسیت و شدت با این قبیل موارد برخورد می‌کند. توژیلیانگ همچنین درباره هرگونه توهین به تیم میهمان، عوامل برگزاری مسابقه و شعارهای نژادپرستانه و سیاسی هشدار داد.

با توجه به این توضیحات، ضروری است هواداران عزیز پرسپولیس که برای حمایت از تیم محبوب خود در ورزشگاه حضور پیدا می‌کنند ضمن در نظر گرفتن این موارد، در همکاری با مسوولان امنیتی و انتظامی حاضر در ورزشگاه، ضمن نشان دادن میزبانی شایسته سرخپوشان، از هر گونه برخورد انضباطی جلوگیری شود.