به گزارش سرویس ورزشی برنا، کامران صاحب پناه درباره حکم صادر شده برای جاسم کرار گفت: واقعا نمی دانم تفرق و تعدد در تصمیم گیری را تا به کی باید شاهد باشیم؟ ما در باشگاه خودمان او را جریمه کرده ایم و به نظر من سه جلسه محرومیت برای او هم زیاد است و هم بی علت. به این ترتیب قطعا ما اعتراض خود را انجام می دهیم و خواهان تغییر حکم هستیم. مطمئن باشید که کلیه اعضا هیات مدیره از اعتراض افشارزاده به فدراسیون و کمیته انضباطی حمایت می کنند.

او در پاسخ به نگرانی های پیرامون دو بازی حساس استقلال با تیم های نفت و فولاد و اینکه کرار در این دیدارها نیست، بیان کرد: تمام تیم ما روی کرار نیست. ما مهره های خوب دیگری نیز در اختیار داریم و دوست نداریم عده ای فکر کنند با محروم کردن کرار برابر برخی تیم ها تضعیف می شویم. اما این را هم در نظر بگیرید که ما برای کرار هزینه کرده ایم و می خواهیم از او استفاده کنیم. وقتی حکمی صادر می شود و خلاف عدالت است ما نسبت به آن اعتراض می کنیم. تیم استقلال، تیم است و به فرد متکی نیست اما حق طبیعی ما این است که به چیزی که حقمان نیست اعتراض کنیم و این موضوع برای همه بازیکنان صدق می کند. ما می خواهیم از کل مجموعه دفاع کنیم و فقط بحث دفاع از کرار نیست.

عضو هیات مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آیا حکم صادر شده علیه کرار را می شود ناعادلانه دانست، گفت: نمی خواهم بگویم ناعادلانه هست یا نه اما باید بگویند این تغییر رای برای چیست؟ چرا یک بار دو جلسه و یک بار سه جلسه او را به عنوان محروم اعلام می کنند؟ این مسائل تنها به استقلال صدمه نمیزند، بلکه به لیگ هم صدمه میزند. باید به لیگی احترام گذاشت که همه تیمها در آن در شرایط مساوی رقابت کنند. ان شاءالله بعد از جلسه امروز با مدیریت باشگاه و صحبت با مسئولین کمیته انضباطی باشگاه اقدام مناسبی انجام خواهیم داد.