به گزارش سرویس ورزشی برنا، سید سعید افجه ای در واکنش به رای صادر شده علیه کرار گفت: از این رای شوکه شده ایم و انتظار نداشتیم کمیته انضباطی علی رغم اعتراض ما این حکم را بدهند. کرار با این حکم 5 بازی را از دست داد. یک جلسه برای اخراج، یک بازی با گسترش فولاد که با اعلام در آخرین لحظات او را به طور کامل در اختیار نداشتیم و سه بازی آینده هم به این ماجرا اضافه شد.

او افزود: این طور که از شواهد پیداست، اگر اعتراض نمی کردیم به نفع ما بود! متاسفانه عده ای بی عدالتی می کنند. یعنی اگر کسی اعتراض کند نقره داغ می شود.
 
این برخورد اصلا شایسته نیست و ما از هر مجرایی که بتوانیم برای این رای اعتراض می کنیم. حتی راه های خارج از فدراسیون. این حکم غیر قابل باور، نا عادلانه و شک بر انگیز است. فغانی هیچ گزارشی نداده و حتی رای اولیه نیز اشتباه بود. کرار جریمه اعتراضش را با دریافت کارت زرد را دریافت کرد.

نمی خواهم از تیمی اسم ببرم اما موارد مشابهی داریم که از این سنگین تر است اما برخوردی با آنها نمی شود. اگر این دیدگاه حاکم بود باید رای های دیگری می دیدیم اما متاسفانه بی عدالتی وجود دارد. ما بازیکن سرباز داریم که عین بی قانونی است اما کمیته انضباطی درباره آنها دخالت نمی کند.

ما برای حل این مسائل باید از فرهنگ غنی خودمان استفاده کنیم و این بازیکن را متوجه اشتباهش کنیم. آقایان باید به این توجه کنند که نقش فرهنگ سازی کجا می رود؟ فقط با زور و جریمه باید فرهنگ سازی کرد؟چون در یک مسندی هستند باید حرفشان همین باشد؟ تصمیمی گرفته اند که در قهرمانی ما تاثیر گذار است و در بازی های پیش روی ما تاثیر گذار است. ما تیم هستیم و کرار نیز جزئی از این تیم است. ما در برابر این نا عدالتی به هر قیمتی می ایستیم. با بخش حقوقی مشاوره می کنیم تا مجرای قانونی را برای ورود به این قضیه به درستی انتخاب کنیم.

سخنگوی استقلال در پایان افزود: هواداران بدانند ما نیز مانند آنها از این قضیه شوکه هستیم اما بدانند که ما این موضوع را پیگیری می کنیم و اجازه نمی دهیم حق استقلال از بین رود.