به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم فوتبال صبای قم در لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان شکست خورد.

مهدی تارتار در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان اظهار داشت: ما در طول هفته کار می کنیم ولی اینجا بحث من فنی نیست. بحث من با کفاشیان؛ تاج و اصفهانیان است. ما شبانه روز زحمت می کشیم. بچه های ما زحمت می کشند اما چون تیم مان وسط جدول است خیلی راحت حق مان را می خورند.

وی ادامه داد: این همه راه را طی می کنیم و به اهواز می آییم تکلیف مان چیست.اگر قرار است بازنده باشیم برای چه می آییم؟هفته قبل در بازی راه آهن کارشناس درباره صحنه پنالتی ما گفت پنالتی نبوده است اما وقتی فیلم بازی را برایشان فرستادیم گفتند پنالتی بوده است. این از وضع کارشناسی مان است. ما برای این مسابقه از نظر فنی زیاد کار کردیم. در صحنه پنالتی، سید صالحی قبل از سوت داور به سمت دروازه ما حرکت کرد.

سرمربی صبا افزود: تکلیف ما چیست؟ یکی به داد این فوتبال برسد. به استقلال خوزستان تبریک می گویم و امیدوارم در ادامه لیگ موفق باشد.بحث من فقط این بازی نیست.7 مسابقه دیگر هم داریم.در این دنیا چه کسی از حق ما دفاع می کند؟من نمی خواهم از ارزش های استقلال خوزستان کم کنم اما ادامه کار ما چه می شود؟بازی تراکتورسازی آن وضعیت بود.حرف های من خطاب به مسوولان است.ما از نظر فنی زحمت می کشیم و کار می کنیم اما یکدفعه علیه ما اینطوری پنالتی می گیرند.

وی درباره بازی خاطرنشان کرد: وقتی بازی صفر بر صفر بود مسابقه تحت کنترل صبا قرار داشت. وقتی گل اول را یک تیم می زند شرایطش عوض می شود و از لحاظ روحی دچار مشکل خواهد شد.