به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم فوتبال استقلال خوزستان توانست هر سه امتیاز خانگی را بدست بیاورد.

عبدالله ویسی در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل صبای قم گفت: بازی بسیار حساسی بود و روحیه بچه ها بالا بود و می خواستند عیدی خوبی به مردم بدهند. به مردم خوزستان بابت این پیروزی تبریک می گویم. از شریف حسینی، نماینده اهواز در مجلس تشکر می کنم که به اردوی تیم آمد و روحیه داد.در مجموع روند تیم ما بهتر شده است و می توانیم در بازی های بعدی بهتر ظاهر شویم.

وی ادامه داد: خط حمله ما به همه تیم ها گل زده اما در اهواز چون تیم ها دفاعی بازی می کنند تمرکز ما هم به هم می خورد و در برابر ضد حملات گل دریافت می کنیم.وقتی تیمی بسته بازی می کند روی ضد حملات خودش برنامه ریزی می کند. صبا چون در بازی رفت شکست خورده بود، آمده بود که از این بازی امتیاز بگیرد. این تیم وقتی به تور ما خورد که مصمم بودیم بازی را ببریم.

سرمربی استقلال خوزستان درباره حواشی رخ داده در بازی بیان داشت: در همه جای دنیا در فوتبال حرفه ای تیمی که عقب بیفتد دست به حاشیه سازی نمی زند. این درست نیست تیمی عقب بیفتد و حاشیه سازی کند تا تمرکز تیم مقابل به هم بخورد.

ویسی درباره اعتراض کادر فنی صبا به داوری گفت: کارشناسان باید در این باره اظهارنظر کنند. پنالتی صددرصد درست بود.بازیکن صبا از پشت بازیکن ما را شارژ کرد.گل ما هم آفساید نبود. پنالتی صبا هم سختگیرانه بود. به نظرم داور هم به رغم جوانی قضاوت خوبی داشت. متاسفانه من 6 ماه است به خاطر اعتراض به جباری، به کمیته اخلاق می روم و می آیم به همین دلیل سعی می کنم درباره داوری حرف نزنم.