سردار حسین جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: طی روزهای گذشته خبر واگذاری سهام باشگاه تراکتورسازی به حسین هدایتی سر و صدای زیادی به راه انداخته است که جهت تنویر افکار عمومی لازم است مواردی را یادآور شوم.
 
وی افزود: ابتدا باید بگویم باشگاه تراکتورسازی خصوصی است و زیر نظر موسسه اقتصاد مهر و شرکت سایپا اداره می شود، پس دیگر فروش سهام باشگاه به بخش خصوصی معنا ندارد. موضوع دیگر اینکه علی‌رغم خصوصی بودن تراکتورسازی در سال 1389 از سوی نهادهای دولتی کمک هایی به این باشگاه صورت گرفت، اما متاسفانه امسال خبری از این کمک ها نشد تا گرفتار مشکلات مالی شویم. بروز همین مشکلات مالی سبب شد که مالکان باشگاه تراکتورسازی اعلام کنند اگر افرادی حاضر به کمک به باشگاه هستند، جذب تراکتورسازی شوند. به همین دلیل بود که نام حسین هدایتی مطرح شد. او یکی از 4، 5 نفری است که تمایل دارد به تراکتورسازی کمک کند.
 
مدیرعامل تراکتورسازی در ادامه به موضوع مهمی اشاره می کند: "با توجه به مردمی بودن تراکتورسازی کسب موافقت مسوولان ارشد استانی برای واگذاری این باشگاه مهم است. تراکتورسازی به مانند استقلال و پرسپولیس مردمی است و نمی توان براحتی این تیم را به دست بخش خصوصی سپرد. فعلا فروش سهام این باشگاه به طور جدی مطرح نیست، اما اگر مسوولان ارشد استانی موافقت کنند، این کار نیز صورت می پذیرد.

سردار جعفری در پایان شرایط این تیم را بحرانی خواند و گفت: مشکلات مالی امان ما را بریده است. واقعا شرایطمان بحرانی است، اما چون تیم در آستانه کسب سهمیه بازی های آسیایی است، دوست نداریم با صحبت در خصوص مشکلات مالی تمرکز بازیکنان را به هم بریزیم.