به گزارش سرویس ورزشی برنا، به گزارش سرویس ورزشی برنا، در پر گل ترین بازی امروز تیم نفت تهران با نتیجه 5-1 میهمانش نفت آبادان را در هم کوبید تا با 32 امتیاز به مکان یازدهم جدول رده بندی صعود کند.

در این دیدار مارسیو، طهماسبی، امانیان، فریرا و فیض اللهی برای نفت تهران و روح الله عرب برای نفت آبادان گلزنی کردند.

در دیگر بازی امروز شاهین در تهران دست به کار بزرگی زد و با گلهای پتروویچ و پورخسروانی میزبانش استیل آذین را 2-0 مغلوب کرد و با 30 امتیاز در رده پانزدهم ایستاد. استیل آذین نیز با 24 امتیاز از قعر جدول رده بندی تکان نخورد.

در این دیدار محمد غلامی مهاجم استیل آذین در دقیقه 85 از زمین مسابقه اخراج شد.

امروز همچنین شهرداری تبریز 2-1 میهمانش ملوان را شکست داد تا با 32 امتیاز به رده دوازدهم صعود کند. برای شهرداری دقیقی(45) و مارسیو رودریگوئز(89) و برای ملوان نیز اولادی(45) موفق به گلزنی شدند.

در یکی دیگر از بازی ها نیز پاس همدان با گلزنی فرهاد خیرخواه در دقیقه 98 از روی نقطه پنالتی از سد تیم 10 نفره راه آهن گذشت و با 31 امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت. تیم میهمان با اخراج کامیابی نیا از دقیقه 73 با یک بازیکن کمتر بازی کرد.

تیم پیکان نیز در یک بازی زیبا و دیدنی 3-2 صبا را در قزوین از پیش رو برداشت و با 29 امتیاز در رده ماقبل آخر بایستد.

در این دیدار صالح سدیر(28)، جهانگیر عسگری(90) و الونگ(95) برای میزبان و حقی(57) و فرزانه(70) برای میهمان گلزنی کردند.

در این مسابقه مهدی واعظی دروازه بان صبا پیش از به ثمر رسیدن گل سوم حریف از زمین اخراج شد.

در آخرین بازی نیز تیم فولاد در ورزشگاه تختی اهواز 2-1 سایپا را شکست داد تا با 44 امتیاز بالاتر از پرسپولیس قرار بگیرد و به رده پنجم صعود کند. در این بازی ابتدا رضا معقولی در دقیقه 11 میزبان اهوازی را پیش انداخت، اما میلاد غریبی در دقیقه 80 کار را به تساوی کشاند. در دقیقه 92 نیز کاوه رضایی گل پیروزی بخش شاگردان مجید جلالی را وارد دروازه سایپا کرد تا فولاد سه امتیاز شیرین را کسب کند.

سه دیدار باقیمانده این هفته از مسابقات روز یکشنبه برگزار خواهد شد.