به گزارش سرویس ورزشی برنا، غلامرضا سمندر مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد تبریز ضمن رد هرگونه اهانت به ناصر حجازی، گفت: من در مصاحبه با یکی از روزنامه ها که خبرنگارش عنوان کرد آقای حجازی گفته است باید خطیبی و بوناچیچ هر دو بدلیل حاشیه هایی که بوجود آورده اند، اخراج شوند، گفتم هیچ گاه ایشان چنین موضوعی را مطرح نخواهند کرد. ضمن اینکه آقای حجازی از لحاظ جسمانی در وضعیتی نیستند که خودشان را وارد این موضوع کنند چراکه حال مساعدی ندارند.

سمندر در ادامه عنوان کرد: در همان مصاحبه گفتم که هم من و هم آقای حجازی نمی توانیم درباره این مورد تصمیم گیری کنیم و باید کمیته انضباطی باشگاه وضعیت رسول خطیبی را مشخص کند. تنها تصمیمی که تاکنون گرفته شده، عدم حضور خطیبی در تمرینات است اما لوکا به عنوان سرمربی تیم باید در تمرینات حاضر باشد. ما خودمان از خبری که منتشر شده بسیار ناراحت هستیم.  من با پسر آقای حجازی هم صحبت کرده ام و تمامی این صحبت ها را با وی نیز در میان گذاشته ام.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد درباره فروش باشگاه تراکتورسازی و احتمال خرید بخشی از سهام این باشگاه عنوان کرد: ما هیچ وقت به دنبال این موضوع نبوده ایم. اصلا فروش این باشگاه بی معنا و غیرعملی است چراکه نمی توان این باشگاه قدیمی را به شخص فروخت تا او هم هر کاری بخواهد در آن انجام دهد و حتی نامش را تغییر دهد.