به گزارش سرویس ورزشی برنا، عباس ترابیان سرپرست موقت تیم ملی و سرپرست کمیته روابط بین الملل فدراسیون فوتبال درباره جلسه کی‌روش و دستیارانش با علی کفاشیان گفت:  این جلسه با حضور علی کفاشیان، کارلوس کی روش، آنتونی سیموئز، مک درموت، دن گاسپار و من برگزار شد و در آن سرمربی پرتغالی برنامه هایش درباره نحوه آماده سازی تیم ملی بزرگسالان، امید و جوانان را به صورت کلی به رییس فدراسیون فوتبال ارائه کرد.

وی افزود: در این برنامه که به صورت کلی ارائه شد، کی روش 2 طرح کوتاه مدت و بلندمدت را به فدراسیون فوتبال ارائه داد، که طرح کوتاه مدت شامل تیم های امید، بزرگسالان و جوانان بود. در این طرح قرار بر این شد که به زودی کی‌روش سرمربیان تیم های امید و جوانان را معرفی کند تا کارشان را آغاز کنند. همچنین مقرر شد او در تدوین برنامه های تیم های امید و جوانان بدون دخالت مستقیم در کار سرمربی به کادر مربیگری این تیم ها کمک کند و به عنوان سرپرس کارهای لازم را انجام خواهد داد. ضمن اینکه در این برنامه اردوها و بازی‌های تدارکاتی که برای این تیم ها موردنظر کی‌روش است، به فدراسیون ارائه شد.

وی در پایان گفت: برنامه بلندمدت کی‌روش درباره پس از صعود از پلی آف المپیک و جام جهانی که البته آن به صورت کلی اشاره شد. البته قرار است در یکی و 2 روز آینده جلسه ای با عزیزالله محمدی، رییس سازمان لیگ درباره نحوه تطابق برنامه های لیگ برتر و برنامه های آماده سازی تیم ملی که شامل اردوها و بازی تدارکاتی است، برگزار شود.