به گزارش سرویس ورزشی برنا، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال امید پس از پایان بازی دوستانه امروز با تیم ملی اظهار داشت: بعد از اینکه دیدار تدارکاتی با اوکراین لغو شد، شوکه شدیم؛ زیرا برنامه ریزی کرده بودیم که نمایش خوبی مقابل این تیم اروپایی داشته باشیم.

وی افزود: بازی امروز بسیار مفید بود. ای کاش 15 روز قبل این بازی را برگزار می کردیم تا زمان را از دست ندهیم. باید سعی کنیم همیشه با تیم هایی که یک سطح از ما بالاتر هستند بازی کنیم؛ چرا که این مساله به نفع ما خواهد بود. سعی کردیم فشار زیادی طی این مدت به بدن‌های بازیکنان بیاوریم تا آنها آماده شوند. تقریبا نیز به خواسته خود رسیده ایم.

سرمربی تیم امید عنوان کرد: تنها نگرانی‌ام مشکل خروج از کشور بازیکنان است. بهرام افشار زاده با مسوولان ذیربط در این خصوص صحبت کرده و امیدوارم این مشکل حل شود. تیم امید نیاز به یار دوازدهم دارد. اگر بتوانیم عراق را شکست بدهیم، می‌توانیم نسبت به صعود به المپیک لندن امیدوار شویم.

منصوریان درباره بازی دوستانه با تیم امید سوریه گفت: سوریه شبیه عراق بازی می‌کند و فکر می کنم می توانیم در این دیدار به خواسته خود برسیم. سوریه تیم ضعیفی نیست و می تواند محک جدی برای بازیکنان ما تلقی شود.