منصور قنبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: انتقال باشگاه نفت تهران به اراک امروز قطعی شد. از فدراسیون نیز استعلام گرفتیم که آنها گفتند باید این انتقال در چارچوب ضوابط خاصی باشد که اینگونه نیز بود. این ضوابط شامل بحث استادیوم و همچنین ثبت باشگاه در اراک بود که مقرر شد آقای خسرو قمری نماینده استاندار اراک تیم را تحویل بگیرد و کارهای لازم را انجام بدهد.

وی افزود: با توجه به این خبر بنده دیگر مسوولیتی در باشگاه ندارم. خوشبختانه به هیچ بازیکنی نیز بدهی نداریم و با همه تسویه حساب کرده ایم. من نامه ای به قمری نوشتم و در آن ذکر کردم که نسبت به انجام تشریفات توجه لازم انجام شود.

مدیرعامل نفت عنوان کرد: 90 درصد بازیکنان قرارداد 2 یا 3 ساله دارند. بحث حضور آنها در اراک نیز باید با تعامل دو طرف حل شود؛زیرا ما دوست نداریم مشکلی برای تیم در اراک پیش بیاید. هفته آینده جلسه ای با بازیکنان و نماینده اراک خواهم داشت تا به آنها مشاوره فکری بدهم.

قنبرزاده گفت: به کادر فنی هم خواهم گفت در صورتی که صلاح می دانند و شرایط را مناسب می بینند، در اراک نیز بمانند؛ چرا که راضی نیستیم این تیم ضربه بخورد.