پرسپولیس پس از تمدید قرارداد ابراهیم شکوری به دنبال یک مدافع چپ دیگر است تا در کوران رقابت های لیگ برتر با مشکلی مواجه نشود.

در روزهای اخیر گزینه های زیادی برای حضور در پرسپولیس مطرح شده اند و حتی صحبت هایی مبنی بر ماندن جلال اکبری صورت گرفته است.

ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: خوشحالم که به عنوان یک پرسپولیسی در این تیم ماندم و امیدوارم که بتوانم محبت های هواداران را جبران کنم. در روزهای اخیر عده ای مدام مصاحبه می کنند و می گویند که می خواهیم به پرسپولیس بیاییم. از رقابت با کسی نمی‌ترسم، اما باید بازیکنی پرسپولیسی شود که واقعا به این تیم علاقه مند باشد و قید خیلی از مسائل را بزند.

وی ادامه داد: حضور یک دفاع چپ باعث می شود تا پرسپولیس قوی تر شود، اما عده‌ای هستند که می خواهند از نام و اعتبار پرسپولیس سوء استفاده کنند تا به خواسته های خود برسند. بازیکنی بود که سال گذشته در تمرین پرسپولیس شرکت کرد، ولی سر از تیم دیگری در آورد. در واقع با اسم پرسپولیس بازی کرد و به پول های بیشتری از کنار نام این تیم پرطرفدار دست یافت.

بازیکن پرسپولیس تصریح کرد: آقایان بدانند که پرسپولیس جای بازارگرمی نیست و کسی که به این رنگ علاقه دارد، باید قید خیلی از مسائل را بزند. رقیبم نباید یک پیرمرد باشد و بهتر است بازیکنی جوان جذب شود که در آینده هم به موفقیت پرسپولیس کمک کند و نه این که روی دست این تیم بماند. خیلی ها به خاطر بیست میلیون تومان رنگ عوض می کنند و این اصلا شایسته پرسپولیس نیست. پرسپولیس آن زمان که به این بازیکنان نیاز داشت، آنها نیامدند و حالا که سال های آخر فوتبالشان است، یادشان افتاده که پول هنگفتی از سرخپوشان به جیب بزنند.

شکوری گفت: من از تیم های دیگر پیشنهادی داشتم که 3 برابر پرسپولیس پول می‌دادند، اما از آنجایی که واقعا عاشق این پیراهن و طرفدارانش هستم، قید آنها را زدم و هیچ منتی هم وجود ندارد. امیدوارم به بازیکن محبوب هواداران تبدیل شوم و در این راه از هیچ کوششی دریغ نخواهم کرد.

مدافع پرسپولیس درباره آخرین شرایط سرخپوشان اظهار داشت: الان تمرینات خود را به طور منظم پیگیری می کنیم و با بازگشت ملی پوشان از اتریش شرایط بهتری پیدا خواهیم کرد. برای این که حضوری قدرتمند در لیگ داشته باشیم، باید از فرصت های باقی مانده به نحو احسن استفاده کنیم تا مشکلی برایمان ایجاد نشود.

شکوری درباره جذب محمد نصرتی و بازگشت شیث رضایی گفت: با حضور شیث، نصرتی، نورمحمدی، شیری و سایر مدافعان از این بابت دغدغه ای نداریم و می توانیم دژی مستحکم را درست کنیم. به هواداران قول می دهیم که پرسپولیسی خوب را بسازیم و همه از دیدن آن لذت ببرند. بازگشت علی کریمی هم اتفاق خوبی بود و با جذب چند بازیکن دیگر می توانیم بهتر از گذشته شویم.