به گزارش سرویس ورزشی برنا، تیم ملی فوتبال ایران که در اردوی اتریش حضور دارد، امشب در دیداری تدارکاتی برابر متالیست‌خارکیف اوکراین به میدان می رود.

این بازی که ساعت 20:30 به وقت ایران برگزار می شود، نخستین آزمون کارلوس کی‌روش به شمار می آید.

در این راستا تیم ایران شب گذشته تمرین پرفشاری را برگزار کرد.

تمرین با حضور هر 30 بازیکن حاضر در اردو به مدت 100 دقیقه در زمین ورزشگاه رودرسدورف با گرم کردن بازیکنان توسط میک مک درموت آغاز شد و سپس بازیکنان زیرنظر کی روش و کمک رنه سیموئز و امید نمازی به تمرین تاکتیک های مورد نظر کی سرمربی پرداختند. چهار دروازه بان حاضر در اردو نیز تمرینات ویژه خود را با دن گاسپار پی گرفتند.

تمرکز کی روش و کادر فنی روی روش های گوناگون حمله روی دروازه حریف از عمق دفاع و کناره ها معطوف بود و این روش ها بارها تمرین شد. کی روش که به دقت کار بازیکنان را زیرنظر داشت، به دفعات تذکرهای لازم را به آنان می داد.

در ادامه، بازیکنان به سه تیم قرمز، سبز و سفید تقسیم شده و تاکتیک ها را در بازی رودررو با یکدیگر مرور کردند. کی روش که در این تمرین به حفظ توپ نیز اهمیت بسیار می داد، هر زمان که یکی از این سه تیم توپ را ازدست می دادند، آن تیم از بازی خارج و تیم دیگر وارد می شد.

لازم به ذکر است، مذاکرات برای برگزاری یک یا دو دیدار دیگر با باشگاه های خارجی حاضر در منطقه برای روزهای جمعه و شنبه آینده ادامه دارد.