به گزارش سرویس ورزشی برنا، محمدحسین جعفری مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی که قبلا نیز طی نامه ای در مورد رای کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت سه جلسه ای هواداران این تیم اعتراض و از کمیته استیناف درخواست لغو حکم و صدور حکم عادلانه ای را کرده بود، مجددا با ارسال نامه ای به مسوولین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست بازنگری در حکم مربوطه را نمود که اصل نامه به شرح ذیل می باشد.

ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای کفاشیان

با سلام و تهنیت اعیاد شعبانیه

با احترام در پی صدور حکم محرومیت سه جلسه ای تماشاگران تراکتورسازی در لیگ یازدهم به استحضار می رساند ضمن احترام به قوانین جاری و تصمیمات متخذه کمیته انظباطی از آنجایی که هواداران تیم ها سرمایه فوتبال کشورمان می باشند تراکتورسازی به لحاظ هوادارانی با نشاط و پرتعداد خود توانسته است تاثیرات مثبت خود را بر سایر هواداران تیم های لیگ برتر برای حضور در استادیوم ها نشان دهد و از سویی هواداران فهیم آذری در فصل قبل در بازی سپاهان و تراکتور در تبریز افتخار رکورد حضور تماشاگر در ورزشگاه را در سطح آسیا به منصه ظهور رساندند.

اینک تراکتورسازی با برنامه جدید، تیم و کادر فنی جدید انشاالله پا به عرصه مسابقات لیگ یازدهم می گذارد و قطعا با رویکرد مثبت انضباط هواداران و با دفاع از حیثیت آذربایجانی به لحاظ اخلاق و رفتار و کردار پسندیده بی مثال خود از تیم پشتیبانی خواهند کرد و صفحه جدیدی در حضور و تشویق گشوده خواهد شد.

انتظار می رود آن برادر گرامی و اعضا محترم کمیته انضباطی و استیناف با در نطر گرفتن خواسته قاطبه هواداران تیم تراکتورسازی و مسوولین مربوطه نسبت به تجدید نظر در حکم محرومیت 3 جلسه ای حضور هواداران تصمیم لازم اتخاذ کنند تا بار دیگر نگاه مثبت آن فدراسیون نسبت به مردم و هوادران اثبات گردد و این باشگاه با تمامی توان نسبت به تعامل با هواداران در استادیوم تلاش خواهند نمود.

امیدواریم چارچوب حاکم بر فوتبال کشور با دقت نظر در این مسیر همراهی لازم را بعمل آورند. پیشاپیش از لطف دوستان و برادران خود تشکر می نمایم .