به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، استقلال اردوی خود را در کردان برپا کرده و حالا تمرینات تیم زیرنظر کادر فنی در این کمپ ورزشی دنبال می‌شود.

منصور پورحیدری سرپرست استقلال از شرایط تیم صحبت می‌کند و از حواشی فراوانی که این روزها در مورد بازیکنان جدید استقلال مطرح شده است، حرف می‌زند.

* شرایط اردوی کردان را چطور ارزیابی می‌کنید؟
-برنامه‌ای که مدنظر کادر فنی بود در این اردو در حال انجام است. ما روزی دو جلسه تمرین می‌کنیم و به جز ملی‌پوشان، تقریباً همه بازیکنان را در اختیار داریم. در کل معتقدم شرایط اردو خوب است و زیرنظر کادرفنی همه‌چیز دنبال می‌شود.

*عملکرد مولایی را در طی این مدت چطور دیدید؟
-آقای مولایی تجربه کار در لیگ برتر را دارند و در کار کردن با تیم‌های بزرگ غریبه نیستند. در حال‌حاضر هم که اکثر بچه‌ها را در اختیار دارند و به نظر من کار بدنسازی به خوبی انجام می‌شود.

*به نظر می‌رسد شرایط استقلال در این فصل متفاوت از سال قبل است و حالا فرصت کافی برای جذب بازیکن و بدنسازی دارید.
-بله، خدا را شکر امسال شرایط به مراتب خیلی بهتر است و فرصت کافی برای اردو هم داریم. در هر حال امسال به نظرم همه شرایط‌مان بهتر از سال قبل است.

*تکلیف سهمیه ششم و پایانی استقلال چه زمانی مشخص می‌شود؟
- مظلومی لیستی را به باشگاه ارائه داد که برپایه آن، کار جذب بازیکن ما آغاز شد. الان تیم‌ملی در اتریش است و طبیعتاً ما باید منتظر بازگشت تیم‌ملی هم باشیم. باید گوش به‌زنگ بود که ممکن است نتوانیم لیست اول را کامل جذب کنیم اما با این حال باشگاه تا الان زحمت خود را کشیده و طبق خواسته‌های کادر فنی در حال بازیکن‌گیری است.

*پس با این شرایط مهدی رحمتی و سیدجلال حسینی را قطعاً استقلالی بدانیم یا خیر؟
-با مهدی رحمتی و سیدجلال حسینی مذاکرات خوبی صورت گرفت، اما تا وقتی قرارداد ثبت نشود، نمی‌شود رسماً چیزی را به طور قطع گفت. مثل اتفاقی که در مورد محمد نصرتی هم پیش آمد؛ با این حال ما با این دو بازیکن به توافقات خوبی رسیدیم و منتظر بازگشت تیم‌ملی و ثبت قراردادهای این دو هستیم.

*هنوز وضعیت گلر دوم استقلال مشخص نشده؟
-در همین اردوی کردان، مظلومی به همراه ترابپور، دو، سه دروازه‌بان جوان را تست می‌کنند و این موضوع هم به زودی مشخص خواهد شد.

*امیرحسین صادقی و وحید طالب‌لو، دو بازیکن با تجربه استقلال از تیم جدا شدند. چه صحبتی در این خصوص دارید؟
-وحید و امیرحسین هر دو جزو بازیکنان جوانان و امیدهای استقلال بودند که پیراهن آبی را پوشیدند. آنها از قدیمی‌های تیم محسوب می‌شوند. با این‌حال فوتبال حرفه‌ای است و به نظرم این جابه‌جایی‌ها لازم بود خصوصاً در مورد وحید طالب‌لو که فکر می‌کنم با یکسال دوری از استقلال و انجام حدود 60 مسابقه در لیگ و جام‌حذفی دوباره مثل قبل شکوفا خواهد شد. من برای هر دوی این بازیکنان آرزوی موفقیت دارم.

*طی این روزها صحبت‌هایی در مورد مهدی رحمتی عنوان شد و حالا گفته می‌شود او به سازمان لیگ احضار شده است.
-متأسفانه این جوسازی‌هایی است که دارد انجام می‌شود. من می‌گویم یک مقدار وقت‌شان را بگذارند برای تیم خودشان. من نمی‌دانم مهدی یا مدیربرنامه‌های او به باشگاه پرسپولیس رفته یا نه، اما این اتفاقات به نظرم دخالت بی‌مورد است. ما خیلی راحت با مهدی رحمتی وارد مذاکره شده و حرف زدیم؛ چرا که مهدی هم قبلا عضو تیم ما بوده و به هر حال با ما راحت‌تر کنار می‌آید. همه مسائلی هم که با او مطرح شد روی مدار مقررات و قانون بود و ما شرط عجیبی از ناحیه او ندیدیم. با مطرح کردن چنین مسائلی به نظر من می‌خواهند مردم را از اصل قضیه دور کنند. اگر مهدی رحمتی با پرسپولیس امضا می‌کرد، این بحث‌ها مطرح نمی‌شد، حالا که به تیم رقیب آمده چنین حرف‌هایی به وجود آمده است؟!