به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت پرسپولیس، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت سرخپوشان پایتخت صحبت کرد که آن را در ذیل می‌خوانید

* در خصوص آخرین وضعیت تیم صحبت کنید.
-خدا را شکر، اولادی هم به تیم ما پیوست. ما آرام آرام به سمت جلو حرکت می کنیم و واقعا با توجه به نیازمان بازیکن می گیریم.

* برخی بازیکنانی که قبلا در پرسپولیس بوده اند، توقع دارند در حال حاضر جذب تیم شوند، نظر شما در این مورد چیست؟
-این شرایط برای من خیلی سخت است. من واقعا دوست دارم به آنها کمک کنم ولی باید شرایطی باشد که بتوانم این کار را انجام دهم. آنها خودشان هم می دانند که من جدای از فوتبال هر کاری از دستم بیاید انجام می دهم اما اینجا وضعیتی دارد که باید این دوستان عزیز ما را درک کرده و به ما کمک کنند. من نمی توانم در پست هایی که بازیکن داریم دست به چنین کارهایی بزنم.

*پس از کش و قوس های فراوان بالاخره اولادی جذب پرسپولیس شد.
-اولادی از پول خیلی زیادی گذشت و به پرسپولیس آمد. این بازگشت نشان می دهد که دلش پرسپولیسی است. خیلی کمتر این اتفاق می افتد که یک بازیکن از پول خیلی زیادی صرف نظر کند و به تیم مورد علاقه اش بپیوندد و به قول دکتر زادمهر اولادی با 17 سال سن در پرسپولیس شکل گرفت. امیدوارم که اینجا بتواند به ما کمک کند و در زمینه فنی و اخلاقی بتواند کمک حال تیم باشد.

*پرسپولیس اردوی ترکیه را پیش رو دارد، ولی این تیم هنوز تکمیل نشده و ۶ بازیکن سرخ پوش به همراه تیم ملی هستند، آیا این مشکلی برای اردو ایجاد نمی کند؟
-ما روز 26 تیر ماه در یک اردوی 9 تا 10 روزه به ترکیه می رویم و سه بازی تدارکاتی در آنجا برگزار می کنیم. احتمالا در تاریخ 28 و 31 تیر و سوم مرداد ماه بازی های تدارکاتی خود را انجام می دهیم. ملی پوشان هم طبق برنامه های تیم ملی نمی توانند ما را همرای کنند و در تهران خواهند بود. ما دو بازیکن خارجی تا آن زمان جذب می کنیم و با 17، 18 بازیکن در این اردو شرکت خواهیم کرد. یکی از مشکلات اساسی ما عدم هماهنگی بازیکنان است اما بدلیل حفظ اسکلت اصلی تیم سعی می کنیم طی سه تا چهار روز قبل از آغاز مسابقات لیگ، این مشکل را به حداقل برسانیم.

*پس ار جذب اولادی، وضعیت جذب کریم انصاری فر به کجا رسید؟
-پس از صحبتی که در کمیته فنی شد، خواستیم که هر دوی این بازیکنان جذب شوند. اولادی جذب شد و امیدوارم بتوانیم انصاری فر را هم جذب کنیم. از آقای مایلی کهن خواهش کردیم بتواند با کریم انصاری فر صحبت کند و اگر مایل باشد به پرسپولیس بیاید.

*در این چند روز پایانی قبل از سفر به ترکیه چند بازیکن جذب می شود و آیا گزینه های خارجی در اردوی ترکیه حضور خواهند یافت؟
-لیستی که من در اختیار باشگاه قرار دادم با جذب کریم انصاری فر کامل می شود. همچنین مذاکراتی را نیز با یکی، دو گزینه خارجی داشته ایم و یک دروازه­بان سوم نیز به تیم ما اضافه خواهد شد. در مورد حضور بازیکنان خارجی در اردوی ترکیه نیز در حال انجام مکاتباتی هستیم که یک مهاجم با فیزیک خیلی بالا جذب کنیم و در خط میانی و خط دفاعی هم بازیکنانی را از تیم ملی کشورهای آفریقایی در نظر داریم تا آنها را به ترکیه بیاوریم.

*جلسه کمیته فنی تا چه اندازه به شما کمک می کند؟
-این جلسات و افرادی که در آن حضور دارند خیلی برای باشگاه، تیم و کادر فنی موثر است. ما در نشستی دوستانه نقطه نظرات بزرگان و پیشکسوتان را می شنویم. خودم هم یک سری مسائل را مطرح می کنم و به تبادل نظر می رسیم که قطعا می تواند برای تیم مثمرثمر باشد. بعضی اوقات هم به قول معروف چلنج (چالش) هم با هم می کنیم و نقاط مثبت و منفی را در نظر می گیریم تا به خروجی مطلوبی دست پیدا کنیم.

*در قرعه کشی لیگ برتر بازی اول پرسپولیس با ملوان است، نظرتان در این خصوص چیست؟
-ما هدف بزرگی داریم که از اولین روز با بچه ها صحبت کردیم و قهرمانی را نشانه گرفته ایم و برای این قهرمانی به نظر من استارت کاری مان خیلی مهم است که بتوانیم خوب استارت بزنیم و تنها مشکل ما این است که تمام بازیکنانمان را برای شروع فصل در اختیار نداریم و این کار ما را در آماده سازی تیم از نظر بدنی و تاکتیکی سخت کرده است. تیم ملوان هم تیم خوبی است و از مربی با تجربه ای بهره می برد. سال گذشته چهار بازی با این تیم انجام دادیم. بازی اول همیشه سخت است ولی ما مصمم هستیم یک بازی خوب انجام دهیم و به امید خدا در اولین بازی با حضور هواداران مان بتوانیم سربلند از این بازی خارج شویم.

*چه پیامی برای هواداران دارید؟
-هواداران همیشه واقعا حامیان اصلی تیم ما و سرمایه های اصلی باشگاه هستند. امیدوارم که ما بتوانیم قدر این هوادارانمان را بدانیم و از زحماتی که برای تیم ما می کشند قدردانی کنیم. در لیگ یازدهم هواداران بازیکن دوازدهم ما هستند و بدون حمایت آنها طی این مسیر برای ما سخت خواهد بود. به همین دلیل ما می خواهیم از روز اول با آنها استارت قهرمانی بزنیم.