به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت سایپا، مدیر عامل باشگاه سایپا البرز به همراه مجتبی تقوی سرمربی جدید سایپا شمال و مربی پیشین این تیم به عیادت مسعود شجاعی رفت.

شب گذشته آرش كوشا به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی اكبر(ع) و روز جوان به همراه مجتبی تقوی سرمربی پیشین تیم سایپا و محمد قاسم حلاجیان معاون فرهنگی و ارتباطات شرکت به عیادت مسعود شجاعی رفتند.

شجاعی بازیكن تیم اوساسونا اسپانیا در دیدار تیمش برابر رئال سوسیه‌داد دچار مصدومیت شدید و انگشت پایش دچار شكستگی شد.

در این دیدار كوشا از مسعود شجاعی به عنوان یك بازیكن ارزشمند ملی یاد كرد كه از تیمی مانند سایپا به فوتبال ملی و اروپا راه پیدا كرده و برای این بازیكن جوان آرزوی سلامتی و موفقیت كرد. همچنین از سوی باشگاه لوح تقدیر به همراه قابی از تصویر شجاعی با پیراهن سایپا به او اهدا شد.

مسعود شجاعی ضمن تقدیر و تشكر از عیادت كوشا گفت: من از شما توصیف‌های خوبی از بازیكنان سایپا شنیده‌ام و امیدوارم در راهی كه آغاز كرده‌اید موفق باشید. قرار بود در این جلسه ابراهیم صادقی كاپیتان سایپا نیز حضور داشته باشد كه به دلیل برگزاری اردو این تیم در تركیه در این جلسه حضور نداشت.

قرار است شجاعی در روزهای آینده در تمرین تیم امید سایپا حاضر شود و با بازیكنان جوان این تیم دیدار كند. این بازیكن روز یكشنبه آینده به اسپانیا برمی‌گردد تا بعد از باز كردن گچ پایش تمرینات سبك را در تیم اوساسونا آغاز كند.