به گزارش سرویس ورزشی برنا، منصور ابراهیم زاده پس از تساوی ذوب آهن مقابل راه آهن در جمع خبرنگاران گفت: خوشحالم که در سال جدید نیز در ذوب آهن حضور دارم. ذوب آهن در فوتبال پیشرفت بسیار خوبی داشته و با توجه به برنامه هایی که داشتیم بازیکنان نمایش خوبی داشتند.

وی با اشاره به دیدار مقابل راه آهن اظهار داشت: راه آهنی ها تماشاگران بیشتری نسبت به سال گذشته دارند و ما نیز با توجه به برنامه هایی که داشتیم، طبیعی بود درنیمه نخست به گل دست یابیم، اما در نیمه دوم برخی اشتباهات باعث شد بازی به تساوی کشانده شود. برخی بازیکنان به تازگی به تیم اضافه شده اند و ناهماهنگی هایی وجود دارد که با گذشت زمان بهتر و بهتر خواهیم شد.

ابراهیم زاده خاطر نشان کرد: راه آهن ضد حملات سرعتی را در دستور کار خود قرار داشت و آنها از بازیکنان جوانی سود می بردند و به همین دلیل کار برای ما سخت تر می شد.

وی در خصوص قضاوت دیدار گفت: در خصوص داوری هیچ نظر نمی دهم، اما سه بازی که با تیم دایی داشته ام را سعید مظفری زاده قضاوت کرده است و نمی دانم چرا اینگونه بوده است.

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این سوال که "آیا بازیکنانی که می خواستید جذب کردید؟" گفت: بازیکنانی را که نیاز داشتیم جذب کرده ایم و از این بابت راضی هستیم. برخی از بازیکنان با تیم های خود قرار داشتند، اما مطمئن هستم بازیکنانی که به تیم ذوب آهن اضافه شدند، تاثیر گذار خواهد بود و نتایج خوبی را کسب خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: جدایی صالح و حضور گده نیز در کادر فنی ذوب آهن می تواند اتفاق خوبی باشد و ما از این موضوع نیز خوشحال هستیم.