به گزارش سرویس ورزشی برنا، غلامحسین حسینی رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان در گفت‌وگو در برنامه ورزش و مردم در صحبت های خود اظهار داشت: دلیل استعفای ساکت را رسانه ها اعلام کرده‌اند و به نظرم همه می‌دانند که وی استعفا داد و دلیل برکناری را از مدیریت در باشگاه فوتبال سپاهان خستگی اعلام کرد.

وی افزود: ساکت بارها نامه استعفای خود را به سمیعی نژاد ارسال کرده بود و خواستار جدایی از سمت خود شده بود. اصلا بحث اختلافات میان ما و ایشان صحت ندارد.

حسینی در ادامه گفت: در هیچ کدام از باشگاه ها نمی توان این را پیدا کرد که تمام نفرات هیات مدیره از لحاظ روحیات مشابه هم باشند. ما در برخی از تصمیمات با هم اختلافات جزیی داشتیم و خیلی هم کوچک بود و اصلا ریشه دار نبود که باعث جدایی ساکت شود.

رییس هیات مدیره باشگاه سپاهان اظهار داشت: در حال حاضر بعد از رفتن ساکت توانسته ایم بدهی های را پرداخت کنیم و در حال تلاش هستیم تا به روز تر شویم.

وی در مورد قرار داد سرمربی و دروازه بان فصل گذشته سپاهان خاطر نشان کرد: مبلغ قرار داد سرمربی و دروازه بان تیم سپاهان در فصل قبل با دوستان که صحبت کرده‌ایم، تصمیم بر این شده که صحبتی در این مورد نشود و جزو ناگفته ها باقی بماند.

حسینی در پایان گفت: در چند روز گذشته جلسه ای که با سر مربی جدید تیم داشتیم و او ابراز کرد که هنوز هم در تیم سپاهان ستاره‎های وجود دارند که می توانیم با آنها به پیروزی های بزرگی برسیم. ما هم امیدواریم با حمایت تماشاچیان بتوانیم قهرمانی های سال گذشته را جبران کنیم.