به گزارش سرویس ورزشی برنا و به نقل از سایت سپاهان، لوکا بوناچیچ سرمربی سپاهان اصفهان ظهر امروز در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل صنعت نفت آبادان گفت: همیشه چند مسابقه اول برای تمام تیم‌ها سخت است و مطمئنا این بازی نیز برای ما سخت خواهد بود اما ما مثل بازی با صبا برای پیروزی به میدان می‌رویم.

وی ادامه داد: متاسفانه در دیدار با صبا مهاجمان آماده‌ای در اختیار نداشتیم که گل بزنند و به همین دلیل نتوانستیم در آن دیدار پیروز شویم. این مشکلی است که ممکن است در آینده نیز ما را اذیت کند چون مهاجمان تیم به آن اندازه که می بایست آماده باشند آماده نیستند.

سرمربی سپاهان تصریح کرد: بازی سختی پیش رو داریم با توجه به اینکه مهاجمان تیم آماده نیستند و تیم نفت هم قطعا با سیستم دفاعی به میدان می‌رود و این کار ما را سخت‌تر می‌کند اما به هر حال وظیفه ما این است که در این بازی پیروز شویم.

وی ادامه داد: ناهماهنگی تنها مشکل تیم ما نیست و تمام تیم‌های لیگ برتر این مشکل را دارند. مشکل ما همین است که ۵ -۶ نفر از بازیکنانمان که قرار است بهترین بازیکنانمان باشند هنوز شرایط خوبی ندارند و من امیدوارم تا بازی با السد بهتر شوند.
 
سرمربی سپاهان پیرامون تغییر و تحولات در مدیریت باشگاه و استعفای ساکت گفت: در این مدتی که در اصفهان هستم رابطه بسیار خوبی با آقای ساکت داشتم اما وظیفه من این است که سیاست باشگاه را اجرا کنم و در این امور دخالت نمی‌کنم.

وی ادامه داد: در این سه روزی که رحیمی به عنوان مدیرعامل معرفی شد هر روز سر تمرینات تیم حضور داشت و ما از این بابت خوشحالیم که ایشان هم همانند ساکت انسانی بزرگ و سپاهانی است و برایشان آرزوی موفقیت دارم.

بوناچیچ بیان داشت: از تماشاگران می‌خواهم در بازی‌های خانگی به ورزشگاه بیایند و از تیم سپاهان حمایت کنند و به هواداران قول می‌دهم تیم هفته به هفته وضعیت بهتری پیدا کند.

وی اضافه کرد: احمدی در دو بازی گذشته بهترین بازیکن ما بوده است و من امیدوارم در ادامه هم به همین شکل باشد.زمانی که در فصل نقل و انتقالات به دنبال دروازه بان بودیم گزینه اول ما رحمان احمدی بود.

لازم به ذکر است، بازی سپاهان و نفت از ساعت 22 امشب برگزار خواهد شد.