به گزارش سرویس ورزشی برنا، در پی دعوت امیر قطر از رییس سازمان تربیت بدنی برای حضور در این كشور صبح امروز علی سعیدلو وارد این كشور شد و با امیر قطر به گفت‌وگو پرداخت.

امیر قطر در این نشست با اشاره به پیشرفت ورزش ایران در سال های اخیر به سعیدلو گفت: ورزش ایران با كسب مدال های درخشان در بازی های آسیایی جایگاه خود در رنكینگ آسیا را ارتقا داد و این موفقیت نشان از جهش بزرگ ورزش و پیشرفت زیر ساخت های ایران طی سال های اخیر دارد.

امیر قطر خاطرنشان کرد: موفقیت ایران در بازی های آسیایی گوانگجو نشان دهنده كارهای زیربنایی و صحیح در بدنه ورزش ایران است.

وی با اعلام آمادگی قطر از کمک های ایران در زمینه سخت افزاری اظهار داشت: شركت های ایرانی در زمینه ساخت و ساز می توانند كمك های شایانی در تكمیل پروژه های كشور قطر برای برگزاری هر چه زیباتر میزبانی رقابت های فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ داشته باشند و من در حضور شما از همین حالا حمایت خود را از این شركت ها اعلام می كنم.

امیر قطر با اعلام حمایت از سعیدلو در انتخابات نایب رییسی AFC افزود: حضور شما در AFC قطعا تأثیر زیادی در رشد فوتبال منطقه و آسیا خواهد داشت.

رییس سازمان تربیت بدنی با تبریك روز ملی قطر به شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی گفت: از اینكه شما به عنوان میزبان یك رویداد بزرگ در سال 2022 شده اید، بسیار خوشحالم و به شما این موفقیت را تبریك می گویم. ضمن اینكه ما تمام توان‌مان را در زمینه ساخت و ساز برای كشور شما انجام می دهیم.

سعیدلو تأكید كرد: شما می توانید به عنوان یكی از كشورهای اسلامی زمینه برگزاری بازی های منطقه ای را فراهم كنید كه قطعا تأثیر زیادی در موفقیت ورزش در منطقه و كشورهای اسلامی خواهد داشت.