به گزارش سرویس ورزشی برنا، نفتی ها که اردوی پیش فصل خوبی نیز نداشتند، فصل را خیلی خوب آغاز کردند و هم اکنون نیز با 8 امتیاز در رده هفتم ایستاده اند.

شاگردان حسین فرکی در هفته پنجم موفق شدند سپاهان را در اصفهان شکست بدهند و همین مساله روحیه زردپوشان را برای بازی روز جمعه بالا برده است.

در طرف دیگر میدان سایپا قرار دارد؛ تیمی که در هفته پنجم با سه گل داماش را مغلوب کرد و حالا قصد دارد دومین برد پیاپی اش را جشن بگیرد.

مجید صالح که اولین فصل حضورش در رقابت های لیگ به عنوان سرمربی را تجربه می کند، باید این بار در مقابل یک مربی باتجربه دیگر یعنی حسین فرکی قرار بگیرد.

 جدول بازی را در زیر می خوانید:


 

نفت

سایپا

محل و ساعت بازی

ورزشگاه شهید دستگردی-جمعه 18/6/90ساعت 18:45

تیم داوری

سعید فتاحی - رضا سخندان-مهدی الوندی 

نتیجه آخرین رویارویی

تساوی بدون گل در بازی برگشت لیگ دهم

سوژه بازی

سایپا هنوز در بازی های خارج از خانه به 3 امتیاز نرسیده است. نفت نیز هنوز هیچ برد خانگی را در کارنامه ندارد. همین مساله احتمال ثبت نتیجه تساوی را افزایش می دهد. 

نفرات کلیدی

مجتبی زارعی-ایمان موسوی 

ابراهیم صادقی-کریم انصاری فرد 

غایبان

فریرا(مصدوم) - فتحی(محروم)

     روانخواه، آشتیانی وآشنا(مصدوم)

اظهارنظرها

محسن سیدی مربی نفت: سایپا تیم خوبی است، اما در مقایسه با تیم هایی مانند پرسپولیس و استقلال بازیکن بزرگی جذب نکرده و از این بابت شرایط مشابهی مانند ما دارد. 

بیژن طاهری مربی سایپا: تمرینات خوبی انجام داده ایم و برای بازی با نفت آماده هستیم. امیدوارم غیبت آشنا در درون دروازه مشکل ساز نشود و دروازه تیم امید سایپا بتواند جای خالی او را پر کند.