به گزارش سرویس ورزشی برنا، حمید استیلی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب آهن اصفهان اظهار داشت: در تعطیلات لیگ برتر سعی کردیم تمرینات خوبی انجام دهیم و به شرایط آرمانی برسیم تا برای ادامه بازی‌ها مشکلی نداشته باشیم. اردوی مناسبی را در شهر مشهد برپا کردیم و فکر می کنم ثمره آن را در بازی های پیش رو خواهیم دید.ذوب آهن همیشه تیم قابل احترامی بوده است و حتی نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه خود دارد. برای این بازی برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم به هدفمان دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: مشکل اصلی ما غیبت ملی پوشان در تمرینات بود که نتوانستیم از وجود آنها بهره ببریم؛ چهار بازیکنی که در تیم ملی بودند صبح امروز به اصفهان رسیدند و به علت خستگی سفر هنوز خواب هستند.

سرمربی پرسپولیس اظهار داشت: مهرداد اولادی و هادی نوروزی را به علت مصدومیت در اختیار نداریم. امروز رضا نورمحمدی دست مصدومش را آتل بست و اگر شرایط فراهم شود از او در ترکیب استفاده می کنم.

استیلی خاطرنشان کرد: از سازمان لیگ درخواست کرده بودیم تا بازی مان یک روز به تعویق بیافتد و آن هم به خاطر حضور ملی پوشانمان در قطر بود اما آنها با درخواست ما موافقت نکردند. با توجه به اینکه پروازمان ساعت 24 شب خواهد بود، از سازمان لیگ خواستیم که حداقل زمان بازی مان را یک ساعت عقب تر بیاورد اما باز هم به درخواست ما توجه نکرد اما با این حال ما به فدراسیون احترام می گذاریم و به قانون آنها تمکین می کنیم.

وی درباره بازیکنان دو اخطاره این تیم نیز اظهار داشت: سه بازیکن دو اخطاره داریم و اگر صلاح دانستیم از آنها استفاده خواهیم کرد. به اینکه هفته آینده با استقلال بازی داریم فکر نمی کنیم و تمام حواسمان به این است که ضمن ارائه یک بازی جذاب و تهاجمی ذوب آهن را شکست بدهیم تا آن موقع با روحیه خوب به استقبال دربی برویم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و نباید انتظار داشت که نتیجه پارسال پرسپولیس در اصفهان تکرار شود چرا که ذوب آهن تیم با تجربه و قدرتمندی است.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: هدف اصلی مان قهرمانی در 3 جام است و باید امتیازاتی که تاکنون از دست داده ایم را جبران کنیم.

استیلی در پایان گفت: هواداران پرسپولیس سرمایه های اصلی این تیم هستند و هر زمان که با ما بوده اند پاسخ محبت های آنها را داده ایم؛ امیدوارم با شکست ذوب آهن کمی آنها را شاد کنیم. آقای خردبین هم به علت اینکه دیسک کمر داشت همراه ما به اصفهان نیامد و برایش آرزوی سلامتی دارم.