به گزارش سرویس ورزشی برنا، میلاد میداودی پس از نزدیک به 300 روز بار دیگر در ترکیب اصلی تیمش ان هم مقابل پرسپولیس قرار گرفت.
 
شماره 10 آبی ها بعد از بازگشت به ترکیب اصلی و فتح دربی تهران به تیم ملی نیز دعوت شد تا روزهای سخت دوران مصدومیت را کاملا فراموش کرده و با امیدواری به آینده نگاه کند.

در زیر می توانید مصاحبه میلاد میداودی با سایت شخصی اش را بخوانید:

* از دربی شروع کنیم. بازی را چطور دیدی؟
خوشبختانه بازیکنان دو تیم به فکر ارائه فوتبال زیبا بودند و هواداران بعد از مدت ها یک دربی جذاب را تماشا کردند. استقلال به نسبت دو بازی فصل گذشته خیلی بهتر ظاهر شد و پرسپولیسی ها هم گفته اند که پیروزی حق استقلال بود.

* بعد از بازی گفته بودی که باید گل های بیشتری می زدیم؟
از من سوال شد اگر تمام موقعیت های دو تیم گل می شد، چه نتیجه ای به دست می آمد که جواب دادم در آن صورت می توانستیم پنج بر یک برنده شویم. البته این را اضافه کنم که بازیکنان پرسپولیس علیرغم شکست جوانمردانه بازی کردند و دست به مسائل حاشیه ای نزدند.

* از عملکرد خودت مقابل پرسپولیس راضی بودی؟
همه تلاشم را کردم تا برای تیمم موثر باشم و شانس زدن حداقل یک گل را هم داشتم. من حدود 10 ماه از ترکیب اصلی استقلال دور بودم و بعد از مدت طولانی در چنین بازی سنگینی به میدان رفتم. چون به عنوان گوش راست بازی می کردم، علاوه بر کارهای هجومی باید در دفاع هم شرکت می کردم و فکر می کنم در مجموع کادر فنی و هواداران از عملکردم رضایت داشتند.

* برای بازی در این پست مشکلی نداشتی؟
آقای مظلومی از چهار روز قبل از دربی مرا برای بازی در این پست آماده کرده بود و تمرینات خوبی انجام دادیم. در طول مسابقه حمایت خسرو حیدری و آندرانیک تیموریان باعث شد هیچ مشکلی برای شرکت در کارهای دفاعی نداشته باشم. در هنگام حمله هم با جباری، مجیدی و کرار جاسم مربع تهاجمی را تشکیل می دادیم.

* در سومین مسابقه متوالی توپ را به تیر دروازه حریف زدی؛ در این رابطه صحبت کن.
همیشه سعی می کنم به گوشه های دروازه ضربه بزنم تا دروازه بان برای مهار توپ شانسی نداشته باشد اما فعلا قسمتم این است که شوت هایم به تیر دروازه بخورد. انشاالله در بازی های بعدی ضرباتم به گل تبدیل می شوند.

* بازی بعدی مقابل سایپا و آینده استقلال در لیگ برتر را چگونه می بینی؟
معمولا بازی های قبل و بعد از دربی برای استقلال و پرسپولیس مشکلاتی ایجاد می کنند. پس از اردوی تیم ملی، پنج روز فرصت داریم تا برای بازی سایپا آماده شویم. ما باید دربی را فراموش کنیم و به فکر مقابله با سایپا باشیم تا امتیازی از دست ندهیم. هدف نهایی استقلال هم که مشخص است و مجموعه باشگاه برای قهرمانی در لیگ برتر تلاش می کنند.

* از دعوت به تیم ملی چه احساسی داری؟
با اینکه از رده نوجوانان در تمام رده های سنی تیم ملی حضور داشتم اما این بار دعوت شدنم به تیم ملی برایم متفاوت بود و خیلی خوشحالم کرد. در طول دوران مصدومیت و روزهایی که می گفتند میداودی نمی تواند به میادین فوتبال برگردد، با آرزوی پوشیدن مجدد پیراهن استقلال و تیم ملی با مصدومیت مبارزه کردم. خدا را شکر که این روزها را دوباره می بینم و علاوه بر حضورم در ترکیب استقلال به تیم ملی هم دعوت شدم.

* فکر می کنی در تیم ملی بتوانی جایگاه ثابتی پیدا کنی؟
هر بازیکنی به تیم ملی دعوت شود برای قرار گرفتن در لیست نهایی تلاش می کند. من هم سعی می کنم طوری عمل کنم که برای بازی رسمی مقابل بحرین جزو بازیکنان حاضر در اردو باشم.