به گزارش سرویس ورزشی برنا، این نشست با حضور عباس ترابیان، كارلوس كی روش ، دانیل گاسپار ، میك مك در موت ،ماركار آقاجانیان ، امید نمازی ،مهرداد خانبان ، امیر قلعه نویی و دستیارانش،منصور ابراهیم زاده ،عبداله ویسی ،پرویز مظلومی ، فرهاد پورغلامی ، حسین فركی و علی كلانتری آغاز شد.

در ابتدای نشست عباس ترابیان ،سرپرست تیم ملی، ضمن خوش آمد گویی به مربیان لیگ برتری حاضر در این نشست، از آنها به خاطر همكاری و پشتیبانی از تیم ملی تشكر كرد و هدف از برگزاری این نشست را آشنایی سرمربیان لیگ برتر با مربی تیم ملی عنوان نمود.

وی در ادامه گفت : ما در این نشست به دنبال این هستیم كه تفكرات فنی مربیان به هم نزدیك شود تا در آینده كه برنامه های سنگین تری برای تیم ملی داریم ،بتوانیم تعامل خوبی با باشگاه ها داشته باشیم. قرار بود این نشست قبلا برگزار شود، ولی به خاطر فشردگی بازی های لیگ برتر به این روز موكول شد. این نشست كاملا فنی و خصوصی است.

ترابیان در پایان خطاب به مربیان لیگ برتر گفت : اگر تیم ملی به جام جهانی برود ، این موفقیت فقط مختص كی روش نیست؛ بلكه شما هم در این موفقیت سهیم هستید و امیدوارم نشست خوبی داشته باشیم.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: