به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال و مدیر تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا گفت: تیم ملی در شرایط بسیار خوبی بسر می برد و تمرینات هم به خوبی انجام می گیرد و همه به این باور رسیده اند که می توانند تا فینال رقبایشان را شکست دهند و توفیقی حاصل شود تا پس از 35 سال قهرمان جام ملت های آسیا شویم.


وی در ادامه افزود: دو پیروزی پی در پی، مطالبات اهالی ورزش را بالا برده است و این نشان می دهد که تیمی قدرتمند و با انسجامی در این جام داریم.
 

نبی یادآور شد: مجموعه کسانی که در اینجا هستند، همه با علاقمندی ویژه و حس وطن پرستی بسیار زیبایی که دارند، مشوق ما هستند و این برای تیم ملی موثر است و امیدواریم این فضای ایده آل و سالم تا پایان بازی ها همراه تیم ملی باشد.


دبیرکل فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برای تیمی که می خواهد قهرمان شود، اصلا مهم نیست مقابل کدام تیم قرار بگیرد و این تفکری منفی است و ما باید همیشه قوی باشیم تا همه تیم ها را شکست دهیم. مطمئنا با تفکر و کار گروهی و حمایت تیم سایه، ما در همه دیدارها موفق خواهیم بود


نبی در پایان تاکید کرد: جامعه ورزش منتظر بود تا ببیند تیم ملی چه نتیجه ای می‌گیرد. خالصانه می گویم که همه مجموعه مدیریتی فدراسیون، کادر فنی و اعضای تیم ملی در این موفقیت نقش داشتند تا شور و شعف خاصی در مردم به وجود بیاید.