مصطفی نظری دروازه‌بان تیم ملی فوتسال ایران درباره بازی تدارکاتی روز گذشته با بلژیک و پیروزی در این مسابقه به خبرنگار ورزشی برنا گفت: بازی خوبی را انجام دادیم و توانستیم به پیروزی دست پیدا کنیم. موقعیت های زیادی داشتیم و چهار گل هم به ثمر رساندیم. بلژیک در رده هجدهم رنکینگ جهان قرار دارد و تیم ریشه داری است. بازی بعد ما روز سه شنبه مقابل بلژیک است و تلاش می کنیم با حمایت هواداران دوباره پیروز شویم.


وی ادامه داد: خیلی خوشحال هستم که پس از غیبت در بازی با روسیه، دوباره به تیم ملی دعوت شدم و سعی می کنم حضورم را در ترکیب ادامه دهم. مربیان هر وقت بخواهند آماده بازی کردن هستم و اگر هم دعوت نشوم، برای دروازه بانان جوان تر آرزوی موفقیت خواهم کرد.


نظری درباره گلزنی وحید شمسایی برابر بلژیک و تقسیم خوشحالی اش با وی نیز اظهار داشت: در جریان بازی دور رفت گیتی پسند و ماهان عده ای قصد داشتند بین من و وحید اختلاف ایجاد کنند که موفق نشدند. با شمسایی مشکلی ندارم و رفاقت دیرینه ای داریم و خوشحال شدم که این بازیکن گلزنی کرد.


وی درباره استقبال تماشاگران یزدی هم گفت: فوتسال هواداران خاص خودش را دارد و از استقبال مردم مهمان نواز استان یزد شوکه شدیم. اگر بازی ها پخش مستقیم شود، طرفداران به سمت فوتسال سوق داده می شوند و مطمئن هستم که این رشته برای آنها جذابیت های فراوانی خواهد داشت.