مهدی مناجاتی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی برنا اظهار داشت: تیم ملی در بعد نتیجه گیری موفق عمل کرده و کسب 6 امتیاز و صعود به عنوان تیم نخست تایید کننده این مطلب است؛ اما نکته ای که در این میان باید به آن توجه داشت این است که ما خوب بازی نمی کنیم و مشخص است که قطبی و همکارانش به دنبال نتیجه گرفتن هستند و توجه ای نیز به بازی زیبا ندارند.


وی افزود: تیم قطبی زمین تا آسمان با تیم قلعه نویی تفاوت دارد. زمان قلعه نویی که من هم سرپرست تیم ملی بودم زیبا بازی می کردیم اما در نتیجه گیری موفق نبودیم. خاطرم است در سال 2007 باید به کره جنوبی 5 گل می زدیم اما توپ هایمان گل نشد و در پنالتی بازی را باختیم. در حالی که سبک کاری قطبی به این شکل نیست و تنها نتیجه بازی را می خواهد.


آیا تیم ملی با این روند شانس قهرمانی در آسیا را دارد؟!


مناجاتی در پاسخ به این پرسش می گوید: باید دید در بازی های آینده بازهم بخت قطبی بلند خواهد بود یا خیر. در دو بازی تیم ملی مهدی رحمتی نزدیک به 10 موقعیت گل را از حریفان دریافت کرد تا ما پیروزی را بدست آوریم. این نشان از بخت و اقبال ما در قطر دارد. 


به چه دلیل در برنامه های کارشناسی رقابت های جام ملت های آسیا در سیما خبری از مناجاتی و امثالهم نیست؟!


پیشکسوت باشگاه پاس در این خصوص نیز می گوید: آقایان، کارشناسان خود را دارند و شاید نیازی به امثال من نیست که دعوتی از مناجاتی ها به عمل نمی آید. آنها دوست دارند حرف هایی را بشنوند که من قادر به گفتنش نیستم.