امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان درباره اردوی زردپوشان در ترکیه به خبرنگار ورزشی برنا گفت: با توجه به تعطیلات لیگ برتر به یک اردوی مناسب نیاز داشتیم تا بازیکنان تمرینات بدنسازی و تاکتیکی خود را انجام دهند. اردوی ما در فاصله 60 کیلومتری شهر آنتالیا برگزار شد و آنجا امکانات پیشرفته ای داشت. در این 30 سالی که در فوتبال هستم چنین اردویی را ندیده بودم. تیم شرایط خوبی پیدا کرده و نتیجه آن را در ادامه رقابت های لیگ برتر خواهیم دید.


وی در مورد بازی تدارکاتی با کورژنی که نیمه تمام باقی ماند، نیز اظهار داشت: بیرون کشیدن تیم از زمین بهترین تصمیمی بود که می توانستم بگیرم. آنها خشن بازی می کردند و نمی خواستم که بازیکنانم با مصدومیت مواجه شوند.


سرمربی سپاهان درباره شایعه جذب علی کریمی به عنوان یار کمکی برای لیگ قهرمانان آسیا گقت: من کریمی را دوست دارم و خودش هم این را می داند. علی بازیکن تکنیکی است، اما تیم خود را بسته ام و نیاز به بازیکن تازه وارد نداریم.


قلعه‌نویی در مورد عملکرد تیم ملی ایران مقابل عراق و کره شمالی و صعود به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا نیز تصریح کرد: بازی با عراق را از تلویزیون دیدم، اما دیدار با کره شمالی را به علت انجام مسابقه خودمان برابر کورژنی نتوانستنم بیبینم. الان عضو کمیته فنی فدراسیون هستم و شاید صلاح نباشد در این مورد زیاد با رسانه ها صحبت کنم. به این جمله بسنده می کنم که تیم ملی صعود ارزشمندی را بدست آورده و آرزو می کنم که ایران قهرمان آسیا شود؛ البته پیروزی یک بحث است و کیفیت بازی بحث دیگری.


وی در پایان گفت: مسوولان فدراسیون برای من بلیت و ویزای قطر تهیه کرده اند ، اما ترجیح می دهم بالای سر سپاهان باشم و تمرینات تیم خود را دنبال کنم.