سید مهدی سید صالحی بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران که همراه آبی‌پوشان در اردوی ترکیه حضور داشت، درباره آخرین وضعیت تیمش به خبرنگار ورزشی برنا گفت: اردوی ترکیه یکی از بهترین اردوهای اخیر استقلال بود و توانستیم تمریناتمان را زیر نظر کادر فنی انجام دهیم. با توجه به تعطیلی لیگ برتر برای آمادگی بیشتر باید تمرینات ویژه ای را انجام می دادیم.


وی ادامه داد: در بازی با گتسو قزاقستان، پس از هشت ماه مصدومیت به میدان رفتم و بازگشتم را با زدن گل به نماینده قزاقستان جشن گرفتم. دلم برای بازی فوتبال تنگ شده بود و با کمک دکتر نوروزی و سایر نفرات به میادین بازگشتم و تلاش می کنم در نیم فصل دوم بازیکن موثری برای استقلال باشم.


سید صالحی تصریح کرد: از مصدومیت میداوودی خیلی ناراحت هستم و امیدوارم میلاد هرچه زودتر به میادین بازگردد. خودم شرایط میداوودی را تجربه کرده ام و باید منتظر باشیم تا این بازیکن دوباره برای استقلال به میدان برود. سعی می کنم پاسخ اعتماد پرویز مظلومی و کادر فنی را با ارائه بازی های خوب بدهم.


مهاجم استقلال درباره شایعاتی مبنی بر این که اردوی استقلال در آنتالیا با حاشیه هایی همراه بوده است، نیز گفت: در آنتالیا فکر و ذکرمان فقط تمرین بود و به مسائل دیگر فکر نمی کردیم. یازده روز تمرین با کیفیت را انجام دادیم و هتل از لحاظ امکانات هم فوق العاده بود. اردوی استقلال مشکلی نداشت و کسانی که بخواهند حاشیه درست کنند را به خدا واگذار می‌کنیم.


سید صالحی در پایان گفت: در نیم فصل دوم استقلال نتایج بهتری را خواهد گرفت و دنبال کسب مقام قهرمانی لیگ برتر هستیم تا باعث خوشحالی هوادارانمان شویم.