به گزارش سرویس ورزشی برنا، منصور بیك محمدلو درباره جزئیات این احكام، گفت: غیر از علیرضا حقیقی و زكی‌خانی كه با هماهنگی باشگاه در این جلسه حضور نداشتند، بقیه مدعوین با حضور در جلسه كمیته انضباطی، دفاعیات خود را مطرح كردند و اعضاء این كمیته، پس از استماع این دفاعیات، آراء خود را به اتفاق اعلام كردند.»

دبیر كمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس تصریح كرد: براساس رای اعضای كمیته انضباطی، شیث رضایی به دلیل عدم رعایت شئونات حرفه‌ای و اخلاقی در خصوص بستن بازوبند كاپیتانی، به صد میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ كتبی با درج در پرنده محكوم شد. مجتبی شیری به دلیل مشاجره لفظی در تمرینات درفشی‌فر به بیست میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ كتبی با درج در پرونده، علیرضا محمد به دلیل مشاجره لفظی در تمرینات تهران و تركیه به پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ كتبی با درج در پرونده محكوم شدند.

بیك محمدلو افزود: از طرفی مازیار زارع و امیرحسین فشنگچی كه به ترتیب به دلیل درگیری در بازی با مس كرمان و همچنین درگیری در بازی مقابل صبای قم و دریافت كارت زرد به كمیته انضباطی دعوت شده بودند، با توجه به رای صادره كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و جریمه نقدی، هر دو این بازیكنان به پنجاه میلیون ریال جریمه نقدی، از طرف كمیته انضباطی باشگاه، تنها به توبیخ كتبی با درج در پرونده محكوم شدند.

وی خاطر نشان كرد: سپهر حیدری به دلیل مشاجره لفظی در تركیه، تذكر شفاهی دریافت كرد و علیرضا نورمحمدی كه به دلیل دریافت كارت قرمز در بازی برابر مس كرمان در جلسه كمیته انضباطی حضور یافته بود، پس از ارائه دفاعیات خود، تبرئه شد. رای رحمان احمدی نیز پس از حضور علیرضا حقیقی در جلسه و ارائه دفاعیات از سوی این بازیكن، صادر خواهد شد.

بیك محمدلو همچنین از صدور احكام سرمربی تیم امید و یكی از بازیكنان تیم فوتسال خبر داد و افزود: منوچهر عبداله‌نژاد سرمربی تیم امید نیز به دلیل انجام مصاحبه‌ای كه منجر به ایجاد حاشیه برای باشگاه شده بود، تذكر شفاهی دریافت كرد. مهران رضاپور بازیكن تیم فوتسال نیز به دلیل ترك تمرینات بدون هماهنگی مربی، به 3 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ كتبی با درج در پرونده محكوم شد.

دبیر كمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس در پایان با اشاره به تشكیل جلسه آینده كمیته انضباطی در روز سه‌شنبه هفته جاری، گفت: با توجه به اینكه علیرضا حقیقی و حامد زكی‌خانی نتوانستند در جلسه روز شنبه شركت كنند، كمیته انضباطی روز سه‌شنبه تشكیل جلسه خواهد داد تا پس از استماع دفاعیات آنها، رای خود را درباره این دو صادر كند.