ابراهیم شکوری مدافع تیم فوتبال سایپا البرز درباره دیدار با تراکتورسازی تبریز در هفته نخست لیگ برتر به خبرنگار ورزشی برنا گفت: بازی در تبریز و مقابل هواداران پرشور تراکتور همیشه سخت و دشوار بوده است و توانستیم نمایش خوبی را ارائه بدهیم به تساوی دست پیدا کنیم. در بازی‌های ابتدایی فصل سخت‌ترین قرعه‌ها به نام سایپا خورده اما این دلیل نمی‌شود که نتوانیم امتیازات مورد نظرمان را جمع آوری کنیم.

شکوری ادامه داد: با گذشت زمان و هر هفته که از لیگ می‌گذرد مطمئنا شرایط مان بهتر از قبل خواهد شد. امسال تیم خوب و یکدستی داریم که رفاقت در نزد بازیکنان حرف اول را می‌زند و به آینده سایپا امیدوار هستم. چندین بازیکن جوان در سایپا حضور دارند که می‌توانند در آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن داشته باشند.

وی درباره بازی با استقلال نیز اظهار داشت: استقلال یکی از تیم‌های پرطرفدار لیگ است و بازیکنان خوبی در اختیار دارد. ما هم تیم دست و پا بسته‌ای نخواهیم بود و به دنبال کسب حداکثر امتیازات این دیدار هستیم. در آخرین بازی خود برابر استقلال که با پیراهن پرسپولیس به میدان رفتم به پیروزی شیرینی رسیدیم و امیدوارم خاطرات آن دیدار برایمان تکرار شود.

بازیکن سایپا افزود: حیف است که نمی‌توانیم در کرج از استقلال میزبانی کنیم. در ورزشگاه انقلاب کرج تیم ملی هم برابر حریفانش به میدان رفته بود و فکر نمی‌کنم که مشکل خاصی ایجاد شود. مردم استان البرز دوست دارند که در شهر خودشان میزبانی کنند و این موضوع حق طبیعی آنها محسوب می‌شود.

شکوری درباره مصاحبه‌ای که چند روز پیش درباره مدیریت پرسپولیس انجام داده بود نیز گفت: پرسپولیس همیشه در قلب من جای دارد و هواداران این تیم را دوست دارم. چند سال برای پرسپولیس زحمت کشیدم و از مسئولان باشگاه هم انتظار دارم که در این مورد کاری انجام بدهند و مطالبات باقی مانده را پرداخت کنند.

مدافع سایپا در انتها گفت: از مدیران باشگاه سایپا تشکر می‌کنم که شرایط خوبی را فراهم کرده‌اند تا وضعیت مناسبی داشته باشیم.