به گزارش سرویس ورزشی برنا، روابط عمومی باشگاه به اظهارات سرمربی و برخی از دست اندرکاران تیم فوتبال فولاد خوزستان که بعد از دیدار دو تیم عنوان شد، پاسخ داد.


در این پاسخ آمده است:

استفاده از عباراتی همچون دست های پشت پرده و اشتباهات داوری و ... به واژه هایی تکراری و توجیه آمیز برای شکست تیم ها تبدیل شده است.

در شرایطی که تیم سپاهان به استناد بررسی های کارشناسی شده در برنامه های مربوطه ورزشی تلویزیون در هفته های اخیر از ناحیه اشتباهات غیر عمدی داوری متضرر شده، اما به دور از هر گونه غوغا سالاری و اهانت، در نامه هایی با حفظ ادب و اخلاق اعتراضات خود را مکتوب به کمیته محترم داوران ابراز داشته است.

در آن سوی قضیه متاسفانه پس از دیدار تیم های فوتبال سپاهان و فولاد خوزستان که در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران با پیروزی 3 بر 2 تیم اصفهانی به پایان رسید، موجی از حملات و توهین های دست اندرکاران فولاد خوزستان را به تیم سپاهان و تیم داوری این دیدار شاهد بودیم.

هر چند یکی از مدیران ارشد فولاد خوزستان به تلاش سپاهان تا لحظه‌ های آخر و ناراحتی خود بابت از دست رفتن پیروزی فولاد خوزستان در لحظات آخر اعتراف فرموده و خود تیم خوزستانی را مقصر عدم حفظ نتیجه دانسته بودند، اما همچنان سخنان سرمربی و دست اندرکاران فولاد خوزستان به گونه ای است که باعث شود واکنش و پاسخ ما را در پی داشته باشد.

سخن از وقت اضافه بی حد و حصر برای این بازی شده است. وقت اضافه اعلام شده از سوی تیم داوری 5 دقیقه بود و گل سوم سپاهان در دقیقه 5:30 به ثمر رسید. دوستانی که در این مورد اظهار نظر می‌کنند، توجه ندارند که وقت اضافه نیز می تواند به دنبال خود وقت اضافه داشته باشد، به خصوص که فولادی ها در وقت اضافه دیدار دست به یک تعویض زدند و گل دوم سپاهان نیز در دقیقه 93 بازی به ثمر رسید و این موضوع باعث شد تا شروع مجدد اندکی وقفه ایجاد شود و داور به درستی ثانیه هایی بیشتر را برای وقت اضافه در نظر گرفت.

سلامت و درستی گل دوم فولاد مبارکه سپاهان نیز که به اعقاد دست اندرکان فولاد خوزستان مشکوک به آفساید بود هم به استناد فیلم های تلویزیونی موجود که عکس های آن نیز برگرفته از تصاویر شبکه پنج اصفهان در سایت باشگاه منعکس گردیده است، مورد تائید است.

متاسفیم دوستانی که به حق از چهره های اخلاق مدار فوتبال ایران هستند، به خاطر باخت در ثانیه های پایانی خویشتن داری خود را از دست می دهند و به استناد شنیده ها بر زبان آوردن هر تهمت و سخنی را برای خود روا و مجاز می دانند.

این بزرگواران را به خویشتن داری و مشاهده کامل فیلم این بازی دعوت می نمائیم و برای تیم ارزنده فولاد و مردم با شرافت خوزستان آرزوی موفقیت داریم.