صادق گودرزی نایب قهرمان المپیک لندن که مدتی است به دلیل آسیب دیدگی در ناحیه کمر، با دنیای قهرمانی کشتی خداحافظی کرده است، پس از اینکه چند وقت پیش برای اولین بار در گفت و گو با سرویس ورزشی خبرگزاری برنا، از علاقه اش به ورود به دنیای مربیگری اشاره کرده بود، حالا به عنوان مربی تیم جوانان کشتی آزاد ایران قرار است اولین تجربه مربیگری خود را در مسابقات جام بین المللی تختی، پشت سر بگذارد.

گودرزی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی برنا، درباره این موضوع گفت: صحبت هایی انجام شده و قرار است من به عنوان مربی کارم را دوباره در کشتی آغاز کنم. البته مربیگری کشتی با خود کشتی گرفتن، تفاوت های زیادی دارد و من باید تجربه های بسیار بیشتری کسب کنم تا بتوانم در این بخش هم به موفقیت برسم.

وی ادامه داد: البته در طول این سال ها، پدرم به عنوان یک مربی کشتی در کنارم حضور داشته و این به من برای ورود به دنیای مربیگری کمک می کند. ضمن اینکه خودم هم سال ها در سطح اول کشتی دنیا حضور داشته ام و احساس می کنم که می توانم در این بخش هم موفق باشم.

گودرزی درباره کار در رده سنی جوانان افزود: کشتی گیران این رده را چندان نمی شناسم و فقط چند کشتی گیر وزن 74 کیلو را که خودم در آن کشتی می گرفتم و احساس می کردم ممکن است در آینده با آنها رو به رو شوم را می شناسم. با این حال فکر می کنم که کشتی گیران با استعدادی در رده سنی جوانان حضور داشته باشند و امیدوارم که بتوانم تجاربم را در کنار مربیانی مانند رسول خادم و محمد طلایی در اختیار آنها بگذارم و با طی مراحل مختلف مربیگری، به تیم ملی بزرگسالان هم راه پیدا کنم.

نایب قهرمان المپیک لندن، درباره اظهارنظر مهدی تقوی دیگر کشتی گیر تیم ملی مبنی بر اینکه اگر به وزن 74 کیلوگرم منتقل شود، انتقام صادق گودرزی را از جردن باروفس کشتی گیر مطرح آمریکایی، خواهد گرفت اظهار داشت: مهدی تقوی از دوستان بسیار خوب من است که همیشه با هم در تماس هستیم و او در این مدت هم جویای احوال من بوده است. البته اگر می خواهد با جردن باروفس کشتی بگیرد، اول یک فیزیوتراپ خوب برای خودش استخدام کند و مراقب باشد که دست و پایش نشکند! البته این را به شوخی گفتم و باید بگویم که مهدی تقوی یک کشتی گیر بسیار بزرگ است که می تواند در تیم ملی باز هم بدرخشد.